У світі, де існує чорне, завжди знайдеться біле. На кожного антагоніста знайдеться протагоніст, герой, який його переможе. Кожне зло буде покаране, це тільки питання часу. Світ справедливіший, ніж вам здається. Головне – не забувати і вірити в це, — коментують DETACH.
Гравець озвучив свою позицію щодо подій в Ізраїлі
У Шахтарі назріває конфліктна ситуація. У складі чемпіона України та учасника Ліги чемпіонів виступає ізраїльський захисник Став Лемкін. В той же час таджицький хавбек Шахтаря Хусрав Тоіров у соцмережах висловився на підтримку Палестини.
Гравець з Таджикистану став на сторону палестинців. В своїй публікації в Insagram футболіст розмістив сердечко поруч із прапором Палестини.

"Я Аллах, нехай буде мир у всьому світі", – написав Хусрав Тоіров.

Тож цілком можливий конфлікт Тоірова з футболістом збірної Ізраїлю. Раніше Став Лемкін подякував українському народу за підтримку.
Тоіров перейшов у Шахтар в березні 2023 року з казахстанського Атирау. Контракт з гравцем підписаний до 2028 року. Переважно грає за молодіжну команду "гірників". В складі першої команди провів два матчі.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.