У центрі сюжету — Тіна Кароль, яка записує персональне відеопослання на камеру, фільмуючи свої почуття напередодні важливого особистого рішення, яке переживає кожна закохана дівчина.
Всі зібрані кошти підуть на благодійність
Колишній захисник «Барселони» та збірної Іспанії Жерар Піке візьме участь у благодійному матчі на підтримку України. Гра Game4Ukraine відбудеться у Лондоні. Капітанами команд стануть Андрій Шевченко та Олександр Зінченко. Про участь Піке у матчі повідомляється на офіційній сторінці в Instagram.
Окрім зіркових футболістів до складу команд увійдуть також запрошені знаменитості. Гравців до команд «жовтих» і «синіх» обиратимуть Андрій Шевченко та Олександр Зінченко. Вже відомо, що команду Зінченка очолить колишній головний тренер Арсеналу Арсен Венгер.
Матч на підтримку України відбудеться 5 серпня в Лондоні на «Стемфорд Брідж» Вартість о квитка на матч складає 28 фунтів, квитка для дітей або людей похилого віку - 15 фунтів.
Раніше Інформатор розповідав, що Андрій Ярмоленко може підписати контракт з київським Динамо. Також ми повідомляли про повернення на футбольне поле Андрія Шевченка.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.