"На сьогодні секретар РНБО сформулював цей пункт як «інформаційна твердість». Це загальна історія, до якої залучені різні структури, зокрема обидві розвідки, а також СБУ"
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Ця пісня про добрі і світлі почуття. Мені сподобалось слово “Неабищо”, бо воно не звичне, ми так називаємо людей які нам подобаються, чи яких ми кохаємо. Мене називали “моє неабищо”, мені це сподобалось, тому що я відчула в цьому слові певну унікальність, милозвучність. Це слово і смішне, і дивне, але дуже моє”, - коментує TAYANNA.
Компанія вважає, що дефіцит мікросхем збережеться і в наступному році
Тайванський виробник мікросхем Taiwan Semiconductor Manufacturing Company (TSMC) заявив, що його квартальна виручка збільшилася на 20%. Вона склала $ 13,3 млрд в цьому кварталі.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на TSMC .
У компанії вважають, що зростання виручки і прибутку триватиме. TSMC очікує, що дефіцит мікросхем в усьому світі збережеться і в 2022 році. Глобальний дефіцит мікросхем позначається на виробництві практично всієї техніки, від автомобілів до ігрових консолей. TSMC є провідним виробником напівпровідників і відповідає за виробництво більшості процесорів для смартфонів по всьому світу. Згідно з нещодавнім звітом Counterpoint Research, компанія поставляє чіпи найбільшим світовим технологічним компаніям, включаючи Apple, Qualcomm і AMD, і контролює 28 відсотків світових потужностей з виробництва напівпровідників.
В умовах триваючого дефіциту вся увага прикута до того, як швидко TSMC зможе збільшити виробництво. Компанія зобов'язалася витратити $ 100 мільярдів до 2023 року на розширення своїх потужностей, і тільки в цьому році вона очікує, що виробництво мікроконтролерів зросте майже на 60 відсотків. Минулого місяця компанія розпочала будівництво нового заводу з виробництва напівпровідників вартістю $ 12 мільярдів в Арізоні, а у квітні підтвердила, що витратить $ 2,8 мільярда на розширення виробництва у китайському Нанкіні. Компанія також розглядає можливість будівництва свого першого заводу з виробництва мікросхем в Японії.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .