«Насильство щодо військовослужбовців - неприпустиме. Розраховуємо на повне і всебічне розслідування цих злочинів. Винні мають понести заслужене покарання»
"Україна відкинута на 100 років назад, їхня енергетична система знищується. А скільки українців покинули країну і тепер живуть в інших державах? Вони можуть ніколи не повернутися"
"Якщо буде справедлива угода, якщо президент Трамп, я в це вірю, зможе гарантувати нам цю сильну та незворотну безпеку" для України, то ми рухатимемося на дипломатичному шляху. Я розумію, що без Росії неможливо дипломатично закінчити цю війну"
Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
На створення пісні надихнуло буття сусідів за стіною, сварки яких майже стали саундтреком його життя. «Та розійдіться вже, не мучте ні себе, ні сусідів, - описує CHEEV ідею треку.
За його словами, напівзаходів більше недостатньо
Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба закликав Захід запровадити максимально жорсткі санкції проти Росії після звірств рашистів в окупованих містах України. За його словами, напівзаходів більше недостатньо.
Про це Кулеба заявив у Варшаві на спільній прес-конференції із главою МЗС Британії Ліз Трасс, – передає Інформатор із посиланням на «Європравду».
Він підкреслив, що після серії вже запроваджених санкцій Захід все ще продовжує підживлювати військову машину путіна — через гроші, які оплачуються за енергоресурси та транзакції через російські банки, які поки що не відключені від SWIFT.
«Напівмір більше недостатньо. Я вимагаю від наших партнерів від імені жертв у Бучі, від народу України цього тижня накласти на Росію найсуворіші санкції. Це прохання не глави МЗС України. Це благання жертв зґвалтувань, катувань, вбивств, їхніх родичів та всієї української нації», – сказав він.
Міністр підкреслив, що у блокадному Маріуполі ситуація може бути ще гіршою, ніж у Бучі, тому закликає відкласти сумніви та бізнес-інтереси.
«Хто ще сумнівається, чи відключати російські банки від SWIFT, чи хочуть далі купувати російський газ, нафту, вугілля, чи приймати їх кораблі в портах, мати справу з товарами, що продаються в Росію чи купуються в неї, — запрошую приїхати до Бучі і подивитись братську могилу… Якщо у вас є ще вагання чи аргументи, щоб продовжувати співпрацю з Росією — приїжджайте до Бучі, а потім говоріть зі мною. Те саме стосується зброї для України», – заявив Кулеба.
Чим швидше Україна отримає необхідну їй зброю, тим швидше зможе перемогти та запобігти новим злочинам РФ, додав міністр.
Нагадаємо, Євросоюз внесе трагедію у Бучі до списку звірств у Європі.
Також Інформатор писав, що з Київської області вивезли 430 тіл мирних жителів, частину вже оглянули фахівці.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.