Головна
Життя
Туризм
15:20, 26 Січня
Информатор UA

Интро

Минулого року світовий туризм почав потихеньку відновлюватися. Більшість країн запроваджували для туристів мінімальні обмеження, це робило подорожі доступнішими. У прикордонній службі розповіли, до яких країн найчастіше літали та їздили українці. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-центр Державної прикордонної служби України Так, за підсумками 2021 року лідеркою для українців стала Польща понад 4,4 млн. поїздок. Друге місце посіла Туреччина із загальною кількістю понад 2 млн українців, більшість з них їхали відпочивати. Третє місце з понад 1,7 млн. українців отримала Угорщина. Вдвічі зросла кількість подорожей українців до Єгипту понад 1,4 млн осіб. А ось Росію почали відвідувати рідше. У 2021 році до країни-агресора їздили на 12% українців менше, ніж у 2020 році . Також часто українці відвідували Румунію, Молдову, Словаччину та Німеччину. Водночас кількість громадян України, які їздили до Білорусі, знизилася більш ніж удвічі. Популярними напрямками також були Греція, Об'єднані Арабські Емірати та Італія. Нагадаємо, скільки грошей витрачали туристи в Україні у 2021 році. Крім того, у 2021 році Україну відвідало на 26,3% туристів більше, ніж у 2020 році. Так, за рік до країни приїхали 4 271 991 іноземців. Також Інформатор писав, скільки заробила Україна на туризмі у 2021 році Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Куди найчастіше літали та їздили українці у 2021 році: список країн

Читать на русском

Лідеркою для українців стала Польща

Читать на русском
Куди найчастіше літали та їздили українці у 2021 році: список країн

Лідеркою для українців стала Польща

Минулого року світовий туризм почав потихеньку відновлюватися. Більшість країн запроваджували для туристів мінімальні обмеження, це робило подорожі доступнішими. У прикордонній службі розповіли, до яких країн найчастіше літали та їздили українці.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-центр Державної прикордонної служби України

Так, за підсумками 2021 року лідеркою для українців стала Польща – понад 4,4 млн. поїздок. Друге місце посіла Туреччина із загальною кількістю понад 2 млн українців, більшість з них їхали відпочивати. Третє місце – з понад 1,7 млн. українців отримала Угорщина.

Вдвічі зросла кількість подорожей українців до Єгипту – понад 1,4 млн осіб. А ось Росію почали відвідувати рідше. У 2021 році до країни-агресора їздили на 12% українців менше, ніж у 2020 році

. Також часто українці відвідували Румунію, Молдову, Словаччину та Німеччину. Водночас кількість громадян України, які їздили до Білорусі, знизилася більш ніж удвічі.

Популярними напрямками також були Греція, Об'єднані Арабські Емірати та Італія.

Нагадаємо, скільки грошей витрачали туристи в Україні у 2021 році.

Крім того, у 2021 році Україну відвідало на 26,3% туристів більше, ніж у 2020 році. Так, за рік до країни приїхали 4 271 991 іноземців.

Також Інформатор писав, скільки заробила Україна на туризмі у 2021 році

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.