Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
“Це розповідь про взаємне кохання, де кожен день стає святом, коли поряд та людина, яка здатна захистити й підтримати. Це пісня про кохання, яке дарує надію і спокій, роблячи світ теплішим і світлішим лише завдяки тому, що поряд саме він.”, — розповіла Alena Omargalieva.
Криптопроект має назву "Worldcoin" і створений він для біометричної ідентифікації користувачів
CEO компанії-розробника ChatGPT OpenAI Сем Альтман запустив новий проєкт, в якому можна отримати криптовалюту за скан сітківки ока. Загалом ця ініціатива була створена щоб допомогати визначити, чи є хтось людиною або роботом.
Про це повідомляється у стартовому листі на сайті компанії. Криптопроект має назву "Worldcoin" і створений він для біометричної ідентифікації користувачів. Кожен з них за реєстрацію отримає однойменні токени WLD.
"Worldcoin може значно збільшити економічні можливості, масштабувати надійне рішення для розрізнення людей і ШІ в Інтернеті при збереженні конфіденційності", - заявив Сем Альтман.
Процес розпочинається із сканування вашого обличчя і саме оболонки, щоб довести, що ви людина. Вимагається близько 10 секунд, щоб подивитися в об'єктив камери Orb і дочекатися звукового сигналу, що підтверджує, що він спрацював. Як зауважують в BBC, срібна куля раніше розмовляла з користувачами, але відгуки клієнтів описували його як "жахливий", тому вони видалили голос.
Наступним кроком є те, що вашому скану веселкової оболонки привласнюється унікальний номер, який звіряється з велетенською базою даних, щоб переконатися, що ви зробили це уперше. Якщо це так, м'яч знову видасть звуковий сигнал, і тепер ви знаходитеся у базі даних разом з 2,06 мільйонами інших людей на момент написання.
Після закінчення видаються 25 безкоштовних токенов Worldcoin, які нині оцінюються приблизно в 2 долари США кожен.
Як зауважив нардеп Ярослав Железняк у своєму Телеграм-каналі, загалом проект не новий – на бетатесті з 2021 року вони вже залучили 2 млн користувачів.
"Але до нього досі багато питань. І щодо збереження біометрики користувачів, і для необхідності фізичної присутності для сканування сітківки. Питання до проекту підтверджує і той факт, що, за даними FT, Worldcoin наразі недоступний в США", - розмірковує нардеп.
Нещодавно в Китаї поліція конфіскувала криптовалюти на 160 млн доларів. Такий арешт активів провели в рамках розслідування справи про транскордонні азартні ігри. Суд постановив, що одна з ігрових платформ використовувалася для приваблювання та обману клієнтів, і тому в неї вилучили активи.
Водночас, криптовалюта в світі використовується й по-іншому. Так, стало відомо, що КНДР в минулому році викрала в Південної Кореї 700 млн доларів у криптовалюті. Зазначається, що украденої суми вистачило б на 30 запусків міжконтинентальних балістичних ракет. Загалом цю суму КНДР вкрала в два підходи.
Нагадаємо, що Binance провела масове скорочення співробітників після висунутих проти неї звинувачень в "обмані".
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут