Крига тріснула і дитина пішла під лід: у Вінницькій області потонув 8-річний хлопчик

Читать на русском

Трагедія сталася на річці Сільниця

Читать на русском
Крига тріснула і дитина пішла під лід: у Вінницькій області потонув 8-річний хлопчик
Ілюстративне фото

Трагедія сталася на річці Сільниця

Сьогодні, 6 лютого, у селі Клебань Тульчинського району в місцевій річці загинула дитина. 8-річний хлопчик, повертаючись з друзями зі школи, вирішив пройтися замерзлою водоймою, однак крига не витримала та тріснула.

Про це повідомляють у Головному управлінні державної служби України з надзвичайних ситуацій у Вінницькій області. Нещасний випадок стався на річці Сільниця близько 14:29. 

“Як з’ясувалося, діти поверталися зі школи та вирішили пройтися замерзлою водоймою. Під ногами одного із хлопчиків тріснула крига і дитина пішла під лід. Рятувальники, які прибули на виклик, за допомогою спецобладнання розпочали пошуки. На жаль, тіло хлопчика було знайдено вже без ознак життя.” - повідомили в ДСНС.

Рятувальники звернулися до батьків:

“Нагадуйте дітям, що зимові водойми – не місце для дитячих ігор! А різкі морози не гарантують безпечного перебування на кризі! Дотримуйтеся правил безпеки самі і показуйте приклад дітям!”

Правила поведінки на водоймах взимку

У жодному разі не можна виходити на тонкий лід та перевіряти його міцність ударом ноги, а обов’язково використовувати для цього палицю. Не можна стрибати та бігати по льоду, збиратися великими групами на одному місці. На початку льодоставу небезпечною є середина водоймища, а в кінці зими – прибережні ділянки.

Також неміцним лід може бути біля стоку води, там, де б’ють ключі, де швидкий плин або струмок впадає в річку. Тонкий або крихкий лід поблизу кущів, очерету, під кучугурами, у місцях, де водорості вмерзли у лід, на ділянках, покритих товстим шаром снігу.

Безпечним вважається лід: для одного пішоходу – лід зеленуватого відтінку, товщиною не менше 7 сантиметрів; для обладнання ковзанки або риболовлі – не менше 10-12 сантиметрів (масове катання – 25 сантиметрів).

Нагадаємо, що Національна поліція спростувала слова Лубінця про сексуальне рабство українських дітей.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.