«За моєю оцінкою, я не думаю, що ми досягнемо тут прориву, доки президент [ред. - Трамп] і президент Путін не будуть взаємодіяти безпосередньо з цього питання.»
Трек «Боляче» — про ті стосунки, які давно мали б залишитися в минулому, але вперто не йдуть із голови. Про людей, які вже ніби відпустили, але ловлять себе на думці, що досі болить. Для тих, хто сміється на зустрічах, але подумки все одно шукає її очі. Хто робить вигляд, що забув, — але пам’ятає.
Країна-агресор готує зміни до програми державного оборонного замовлення на 2022 рік, які передбачають збільшення витрат
У російській федерації розпочали приховану "промислову мобілізацію" компаній та підприємств оборонного сектору. Зокрема, в компанії "ростех" з початку серпня введено заборону на відпустки для керівників та значної частини робочого персоналу.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Головне управління розвідки Міноборони України.
У деяких компаніях, які входять до складу "ростех", "перенесення відпусток на невизначений термін" стосується 100% працівників. Також воєнно-промислова комісія рф (голова комісії – путін) готує зміни до програми державного оборонного замовлення на 2022 рік, які передбачають збільшення витрат на 600-700 мільярдів російських рублів. Затвердження змін очікується на початку вересня.
Мета прихованої "промислової мобілізації" – забезпечення ведення бойових дій на території України. При цьому, вже найближчим часом очікується введення аналогічних заходів на інших оборонних підприємствах країни-агресора. Кампанія з відміни відпусток також пов’язана для встановлення повного контролю над пересуванням персоналу оборонних підприємств. В першу чергу, керівників, на фоні останніх гучних справ зі звинувачення у державній зраді окремих представників наукових кіл рф.
Зараз до складу державної компанії "ростех" входить понад 800 компаній та підприємств різних галузей виробництва. Портфель корпорації містить до 40% всього об’єму державного оборонного замовлення та пріоритетні цивільні програми.
Нагадаємо, військові рф використовують Запорізьку АЕС для залякування Заходу. Крім того, на окупованих територіях з початку війни загарбники створили 20 катівень.
Також Інформатор писав, що у 11-річного хлопчика, який разом з родиною виїхав з Сєвєродонецька, відмовили ноги.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.