«Кременчук» в гостях обіграв «Краматорськ», «Дніпро» з великим рахунком програв новачку Української хокейної ліги

Свій перший матч в УХЛ провів харківський клуб «Рулав Одд».

Новачок показав зуби, обігравши одного із старожилів УХЛ. Філіп Лапков закинув першу шайбу в історії «Рулав Одд».

Про перебіг подій в матчах Української хокейної ліги повідомляє Інформатор,з посиланням на UHL.ua .

У неділю, 19 вересня, відбулися два матчі першого туру УХЛ. Ще один поєдинок пройшов у суботу, 18 вересня. ХК «Маріуполь» на своєму майданчику розгромив «Білий Барс» з рахунком 7: 0

В першому матчі неділі зустрілися «Краматорськ» та «Кременчук». Команди вийшли на лід в таких складах:

Краматорськ: Кучер (Макаренко); Таран - Сірченко, Мальцев - Бабрусев, Афанасьєв - Ваулин; Столяренко - Ковальов - Градович, Жвачкін - Семенов - Гриценко, Говорушко - Калинич - Кобильнік, Геворкян - Середницький - Суховольський.

Кременчук:  Боярчук (Гордюшин); Яковлєв - Богачонок, Тимофєєв - Забавін, Грицких - Толстушко, Горлушко -; Коробов - Скуматов - Денискин, Созонов - Кошелев - Нікулін, Савченко - Гриценко - Сеник, Савицький - Ворона - Сібілевіч.

Господарі відкрили рахунок на 6-й хвилині поєдинку. Жвачкін випередив захисників і відправив шайбу під перекладину воріт «Кременчука». На 18-й хвилині гості відігралися. Автором першої шайби «Кременчука» в новому сезоні став Олексій Ворона.

На самому початку 29-ї хвилини «Кременчук» вийшов вперед. Созонов кидком в дотик прошив голкіпера «Краматорська» Кучера. На 35-й хвилині Ворона отримав передачу від Савицького з за воріт і збільшив перевагу «Кременчука» до двох шайб.

На початку третього періоду Созонов після передачі Кошелева закинув четверту шайбу у ворота господарів майданчика. На 48-й хвилині Сірченко вдало підставив ключку під кидок Тарана і повернув інтригу в хід зустрічі. За півтори хвилини до кінця заключного періоду тренер Краматорська зняв воротаря, але ризик себе не виправдав. Коробов поставив крапку в матчі, відправивши шайбу в порожні ворота.

У Херсоні місцевий «Дніпро» зустрівся з новачком УХЛ харківським клубом «Рулав Одд».

Дніпро: Захарченко (Гурко); Ратушний (К) - Савріцкій (А), Катрич - Кругляков, Панков - Бабчук; Микитюк - Хамматов - Алдамжаров (А), Целогородцев - Русаков - Кирющенков, Кашевко - Дворник - Булах, Дуюн - Соляник.

Рулав Одд:  Петров (Шевчук); Желудков - Пугачов (А), Канаплін - Жигалов, Наливайко - Мельников, Шамардін - Гузенко; Сурсов - Лапков - Єфімов, Бондаренко - Бандуркин - Кіча, Басков - Секирко (К) - Сарапульцев, Абаджян - Пойманов - Олійник.

Рахунок в матчі відкрили гості. На 5-й хвилині поєдинку лапки кидком з-під захисника під поперечину реалізував більшість. Таким чином, Філіп Лапков вписав своє ім'я в історію, ставши автором першої шайби харківського клубу в УХЛ. На 13-й хвилині «Дніпро» залишився втрьох проти п'ятьох суперників. «Рулав Одд» провів обстріл воріт Захарченка, проте рахунок на табло не змінився.

У другому періоді на майданчику точилася рівна боротьба і відзначитися могли обидві команди. Однак кінцівка двадцятихвилинки залишилася за командою гостей. На 37-й хвилині «Рулав Одд» провів контратаку граючи в меншості. Бандуркин справа увійшов в зону, зблизився з голкіпером і відправив шайбу у сітку. На 40-й хвилині гості закинули третю шайбу. Жигалов з п'ятачка заштовхав ігровий снаряд у ворота «Дніпра», реалізувавши чисельну перевагу.

Положення господарів майданчика стало зовсім безнадійним на 49-й хвилині. І знову «Рулав Одд» відзначився в більшості. Харків'яни влаштувалися в зоні суперника, і Бандуркин точним кидком оформив дубль.

А незабаром і п'ята шайба опинилася у воротах «Дніпра». На 59-й хвилині Сарапульцев, зігравши на добиванні, встановив остаточний рахунок в поєдинку. Варто відзначити, що закинув «Рулав Одд» граючи в більшості.

• «Краматорськ» - «Кременчук» 2: 5 (1: 1; 0: 2; 1: 2);
  • «Дніпро» - «Рулав Одд» 0: 5 (0: 1; 0: 2; 0: 2).

Наступні матчі Української хокейної ліги відбудуться 20 вересня. Інформатор буде стежити за ходом поєдинку і розповість вам про результат протистояння.

Раніше Інформатор повідомляв про Під час матчів 8-го туру УПЛ, а також про результати поєдинків в Українській хокейній лізі.