Країни Західних Балкан не проти, щоб Україна набула статусу кандидата в ЄС у червні - Зеленський

Читать на русском

Раніше такий крок підтримали інші держави

Читать на русском
Країни Західних Балкан не проти, щоб Україна набула статусу кандидата в ЄС у червні - Зеленський

Раніше такий крок підтримали інші держави

Президент Володимир Зеленський заявив, що Україна має отримати у червні статус кандидата на вступ до Євросоюзу. Серед інших держави Західних Балкан підтримують таке рішення.

Як передає Інформатор, про це Зеленський заявив у зверненні до Європейської ради.

"На стратегічному рівні вже у червні має бути затверджений статус кандидата в члени Європейського союзу для України. Я хочу окремо подякувати країнам Західних Балкан, за їхнє розуміння та підтримку щодо надання статусу кандидата для нашої країни", - сказав він.

Глава держави додав, що Україна злагоджено заповнила та передала Єврокомісії анкету для набуття цього статусу.

"І ми відкидаємо будь-які спроби відшукати нікому непотрібну альтернативу або знайти щось ще для України. Нам потрібно бути такими, як ви, ми хочемо, щоб Україна отримала статус кандидата. Ми виконали всі необхідні критерії", - зазначив Зеленський.

Нагадаємо, раніше радник глави Офісу Президента Михайло Подоляк відреагував на ідею президента Франції Еммануеля Макрона про «європейську політичну спільноту» для держав, охочих вступити до Євросоюзу.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.