Головна
Україна
Події
11:24, 13 Квітня
Информатор UA

Интро

Російські війська обстріляли село Михайлівку. Ворожа атака мало не забрала життя 77-річного мирного мешканця. Чоловік дивом залишився живим, проте його цуценя засипало уламками та землею. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на поліцію на Донеччині. Чоловік уже зневірився побачити чотирилапого друга живим. Проте поліцейські та рятувальники не втрачали надії його знайти, адже було чути, як він скиглив – пес ще був живий. Всі разом знайшли і витягли з-під завалів собаку. Господарю та його собачці надали медичну допомогу. З ними все гаразд. "Воєнний злочин російських військ задокументований. Окупант відповість перед законом за кожну ракету та снаряд, випущені на мирне населення", - підсумували в поліції. Господар та його врятоване цуценя   Нагадаємо, російські війська повністю зруйнували інфраструктуру та вольєри екопарку у Харкові. Тварин вдалося вивезти. Якби це не вийшло, тварин довелося б приспати. Крім того, з екопарку евакуювали сім'ю тапірів та кенгуру. Тварини вже у безпеці. Також Інформатор  писав, як вигулювати собаку під час війни. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Кожне життя важливе: на Донеччині з-під завалів врятували цуценя

Читать на русском

Власник собаки подякував рятувальникам та поліцейським за допомогу

Читать на русском
Кожне життя важливе: на Донеччині з-під завалів врятували цуценя

Власник собаки подякував рятувальникам та поліцейським за допомогу

Російські війська обстріляли село Михайлівку. Ворожа атака мало не забрала життя 77-річного мирного мешканця. Чоловік дивом залишився живим, проте його цуценя засипало уламками та землею.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на поліцію на Донеччині.

Чоловік уже зневірився побачити чотирилапого друга живим. Проте поліцейські та рятувальники не втрачали надії його знайти, адже було чути, як він скиглив – пес ще був живий. Всі разом знайшли і витягли з-під завалів собаку. Господарю та його собачці надали медичну допомогу. З ними все гаразд.

"Воєнний злочин російських військ задокументований. Окупант відповість перед законом за кожну ракету та снаряд, випущені на мирне населення", - підсумували в поліції.

Господар та його врятоване цуценя
 

Нагадаємо, російські війська повністю зруйнували інфраструктуру та вольєри екопарку у Харкові. Тварин вдалося вивезти. Якби це не вийшло, тварин довелося б приспати. Крім того, з екопарку евакуювали сім'ю тапірів та кенгуру. Тварини вже у безпеці.

Також Інформатор  писав, як вигулювати собаку під час війни.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.