Корпорація АТБ відзначить тридцятирічний ювілей незалежності України проектом з висадження 30 га лісів

Читать на русском

Загалом висадять 180 тисяч дерев

Читать на русском
Корпорація АТБ відзначить тридцятирічний ювілей незалежності України проектом з висадження 30 га лісів

Загалом висадять 180 тисяч дерев

У ювілейний для незалежної України рік Корпорація АТБ в рамках соціальних і екологічних проектів подарує 6 областям країни 30 га лісів.

 Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пост генерального директора Корпорації АТБ Бориса Маркова

В рамках цієї еко-акції, протягом жовтня-листопада у Дніпропетровській, Запорізькій, Луганській та Миколаївській областях висадять нові ліси, а в Одеській та Івано-Франківській областях еко-ініціатива Корпорації АТБ буде спрямована на відновлення лісових насаджень. Загалом планують висадити більш ніж 180 000 саджанців і сіянців дерев

«Стратегія нашого розвитку завжди спиралася на принципи соціально-відповідального ведення бізнесу. З самого початку своєї діяльності, а наша компанія є ровесником становлення незалежної України, ми планово і системно впроваджуємо соціальні екопроекти, спрямовані на підтримку і зміцнення екосистеми нашої країни.

В Україні сьогодні, на жаль, ми спостерігаємо катастрофічне зменшення площі зелених насаджень, лісів, які гинуть від рук «чорних» лісорубів або від стихій. Корпорація «АТБ» вирішила внести свій посильний внесок, щоб компенсувати країні ці втрати. 30 гектарів лісу з'являться в Україні на 30-річчя незалежності. Завдяки цій еко-ініціативи, в жовтні-листопаді українські лісництва 6 областей зможуть висадити гектари нових лісів», - зазначає Борис Марков.

Еко-ініціатива Корпорації АТБ зі створення 30 га лісів у тридцятий ювілейний рік незалежності України буде реалізована спільно з Державним агентством лісових ресурсів України.

«Сьогодні екосвідомість українців зростає в геометричній прогресії! Приємно бачити, як соціально-відповідальний бізнес долучається до збільшення лісистості нашої країни. Щорічно лісівники самостійно висаджують близько 200 млн дерев. В рамках ініціативи Президента «Зелена країна» повинні висадити ще більше: 1 млрд нових лісів за три роки, а за наступні 10 років збільшити площу лісів на 1 млн га. Це амбітний, але цілком реальний план. Пропонуємо всім бажаючим долучатися до цього проекту. Майбутнє України в руках кожного з нас», - зазначив голова Держлісагентства України Юрій Болоховець

Корпорація« АТБ »- це об'єднання великих українських підприємств, що здійснюють свою діяльність у сфері роздрібної торгівлі, управління активами, виробництва та продажу продуктів харчування. Підприємства корпорації «АТБ» забезпечують роботою понад 70 тис. працівників.

Партнерський матеріал

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.