Королівський експерт: принц Гаррі та Меган Маркл видали свої корисливі наміри

Читать на русском

Відносини між принцом Гаррі та Чарльзом III «гірше не може бути»

Читать на русском
Король Чарльз III, принц Гаррі, Меган Маркл
«Вони дуже хочуть зберегти свій королівський зв'язок. Це прибутково»

Відносини між принцом Гаррі та Чарльзом III «гірше не може бути»

Королівські експерти вважають, що принц Гаррі та Меган Маркл зателефонували Чарльзу III, щоб привітати його з ювілеєм, з корисливим наміром. Герцог і герцогиня Сассекські, як і раніше, не бажають позбавлятися своїх високих титулів. Тому що разом із ними обірветься і потужна фінансова підтримка.

Редактор Daily Mail Річард Іден заявив, що цей дзвінок насправді був «актом розпачу» та спробою повернути собі добру довіру королівської родини.

«І ці двоє видають себе за активістів із захисту конфіденційності. Зате коли йдеться про конфіденційність інших людей, ми отримуємо від них усі найсвіжіші подробиці».

Річард Іден
Річард Іден

Виступаючи нещодавно у програмі «Mail's Palace Confidential», Іден додав:

«Я бачу очевидний розпач, бажання Гаррі та Меган повернутися до королівської родини. Ми більше не бачимо відеозаписів, на яких Меган надсилає послання своєму батькові, але коли справа стосується короля, це виставляється напоказ. Здається, вони дуже хочуть зберегти свій королівський зв'язок. Це вигідно».

Чарльз та Камілла
Чарльз та Камілла

Ювілей Чарльза III та Сассекські

Раніше Річард Іден заявив, що зараз відносини між принцом Гаррі та Чарльзом III «гірше не може бути». З цієї причини Гаррі та Меган не були запрошені на 75-річчя короля.

«Присутність Гаррі та Меган на будь-яких сімейних зборах зараз буде більше схожа на похорон, ніж на свято».

Принц Гаррі
Принц Гаррі

У 2018 році все було зовсім інакше, коли, як зазначає Іден, принц Гаррі та Меган Маркл відклали свій медовий місяць на знак поваги. Це рішення дозволило їм відвідати вечірку у саду Букінгемського палацу на честь 70-річчя тодішнього принца Уельського.

«Їхня затримка була сприйнята Меган як жест подяки її новому тестеві, який проводив її до вівтаря каплиці Святого Георгія без її власного батька, Томаса Маркла, – сказав Іден. – Однак, коли королю Чарльзу виповниться 75 років, герцог і герцогиня Сассекські будуть за п'ять тисяч миль від Лондона, у Каліфорнії, і його знаменний день народження вже став предметом суспільного скандалу».

Меган Маркл
Меган Маркл

Також, за словами Ідена, незадовго до ювілею Чарльза, представник Гаррі та Меган взяв за правило вперто спростовувати інформацію, що Гаррі запросили на вечірку, щоб відсвяткувати день народження його батька, та що він відхилив запрошення.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.