“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Одним з факторів - є відсутність моменту несподіванки, повторити сценарій Харківської області не вийде
Україна завершує підготовку до весняного контрнаступу. Він може розпочатися в будь-який момент, але є фактори, що його затягують. Про них розповіли в CNN.
Перший та головний фактор, що затягує наступ, - російська лінія оборони. Росіяни мали майже 6 місяців, щоб побудувати складний комплекс оборони. Російська оборона - це "шари протитанкових ровів, загороджень, мінних полів та траншей". На супутникових знімках компанії Maxar Technologies помітні тисячі оборонних позицій на великій території у південно-східній частині Запорізької області. Протитанкові рови біля Пологів простяглися на 30 кілометрів, є й додаткові укріплення навколо Токмака. Ця ділянка фронту буде критичною, якщо ЗСУ спробують просунутися до Мелітополя й розділити російську армію на півдні.
"Для українців буде критично важливо порушити лінії постачання, знищити склади боєприпасів і вразити паливну інфраструктуру (серед багатьох інших завдань) перед наступом. Удар ЗСУ завдадуть туди, де позиції слабші, оскільки перший наступальний імпульс буде критичним", - пише видання.
Другий фактор - відсутність моменту несподіванки. Україна визнала, що, на відміну від раптового контрнаступу на окуповану частину Харківської області минулого року, в іншому більшому контрнаступі ЗСУ може не вистачити елемента несподіванки.
"Українці справді мають перевагу вибирати, куди й коли йти, з якою концентрацією сил. Голова запорізького руху "Ми разом із росією" Володимир Рогов каже, що очікує, що ЗСУ здійснять кілька диверсійних атак, щоб спробувати заплутати російську оборону, особливо з використанням невеликих розвідувальних груп через річку Дніпро в Запоріжжі та Херсоні. Після початку штурму можуть вступити в дію інші чинники: від погоди до можливостей й бажання росіян контратакувати, а також повітряний компонент", - пише CNN.
Третій фактор - росіяни зберігають явну перевагу у повітрі. Це може мати вирішальне значення для уповільнення просування України.
Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба закликає не сприймати український контрнаступ як завершення війни. Оскільки контрнаступів "буде стільки контрнаступів, скільки потрібно". Й лише вирішальна битва - призведе до повного звільнення українських територій. На думку Кулеби, сприймання контрнаступу як "вирішальної битви" дещо "викривляє картину українських зусиль". Оскільки вирішальна битва - це та, яка призведе до повної деескалації росіян. А цей висновок можна буде зробити наприкінці, а не на початку битви.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.