"Ізраїль та Іран так давно воюють, що вже не знають, що, [хай йому грець], вони роблять", - сказав Трамп.
«Ця пісня — про наші особисті битви. Про те, як проходити крізь складні етапи, не втрачати себе і ставати прозорим до змін. Ми всі іноді падаємо, але саме через це набуваємо шанс на нове дихання”, — говорить фронтмен Anothers.
У Білому домі заявили, що наслідки для Росії так чи інакше будуть
Готовність американського президента Джо Байдена зустрітися з главою Російської Федерації Володимиром Путіним для переговорів, зокрема і по Україні, не означає послаблення тиску Білого дому на Росію і скасування санкцій. Тиск продовжиться.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на брифінг офіційного представника Білого дому Джен Дженніфер Псакі.
"Президент США ясно давав зрозуміти, що для Росії будуть наслідки.Деякі з цих наслідків будуть видимими, а деякі залишаться непоміченими, як ми часто говоримо", - сказала Дженніфер Псакі.
Вона також підкреслила, що Сполучені Штати зацікавлені не стільки в довірчих, скільки в стабільних відносинах з Росією.
"Ми продовжимо співпрацювати з союзниками і партнерами, а також продовжимо чинити тиск на Росію і закликати до того, що правильно", - зазначила представник Білого дому.
Дженніфер Псакі зазначила, що Байден хоче мати можливість сконцентрувати свої зусилля на існуючих в світі можливостях та загрозах, а не на змагальних відносинах з російською стороною.
Раніше Інформатор повідомляв, що Байден запропонував Путіну зустрітися на нейтральній території через ескалацію на Донбасі. Також повідомлялося, Україна, ядерна програма Ірану і клімат: у Путіна розповіли свою версію розмови з Байденом. Крім того, Росія погрожує США через кораблі в Чорному морі і називає узбережжя своїм.