«Я прихильник не гадати, а вивчати трофеї, щоб точно розуміти, що є, а чого немає, як це реалізовано і, головне, як протидіяти"
Тож якщо після перегляду виникне лише одне запитання: "Ну то вони все-таки типу пара чи ні?" - значить, ви все зрозуміли.
Судді перейшли на дистанційний режим роботи
Судді Конституційного суду перейшли на дистанційний режим роботи. Відразу в кількох з них підтвердили COVID-19.
Про це повідомляє прес-служба суду,передає Інформатор.
"Наразі в КС зафіксовані окремі попередні діагностування захворювання на COVID-19 у кількох суддів. У зв'язку з цим, з метою недопущення поширення захворювання судді працюють у дистанційному режимі",- йдеться у повідомленні.
В КСУ відзначили, що ніяких судових засідань за участю суддів, у яких діагностоване захворювання або його ознаки, не відбувалося.
Нагадаємо, раніше Національне агентство з попередження корупції опублікувало перелік чиновників, які уникнуть відповідальності через рішення Конституційного Суду України.
Крім того, українська громадськість «гуде» через одне з найодіозніших рішень Конституційного суду, після якого пішло в небуття електронне декларування та перевірка способу життя чиновників. Детальніше про це читайте в матеріалі Інформатора.
Також Інформатор писав, які судді голосували за скандальне рішення КСУ і що про них відомо.