Конгрес США схвалив ембарго на російську нафту, газ та вугілля

Тепер закон має підписати президент Джо Байден

Конгрес США схвалив ембарго на російську нафту, газ та вугілля

Конгрес США переважною більшістю голосів проголосував 7 квітня за призупинення нормальних торговельних відносин з Росією та заборону імпорту її нафти, посиливши реакцію США на вторгнення Росії в Україну на тлі повідомлень про звірства окупантів у Київській області. 

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на AP

Дії Палати представників були прийняті після того, як Сенат схвалив два законопроекти. Тепер ці заходи передадуть президенту Джо Байдену для підписання закону.

Байден вже вжив виконавчих заходів щодо заборони російської нафти, зрідженого природного газу та вугілля у Сполучених Штатах.

Законопроект про припинення нормальних торговельних відносин із Росією прокладає шлях для Байдена до запровадження більш високих тарифів на різні імпорти, такі як деякі сталеві та алюмінієві вироби, що ще більше послаблює російську економіку при путіні. Це також гарантує, що Білорусь отримає менш сприятливий тарифний режим.

Ці проекти законів надають Байдену право повернути нормальний тарифний режим для Росії, а також відновити торгівлю російськими енергетичними товарами за певних умов.

Білий дім заявляє, що вже запроваджені санкції США та понад 30 інших країн вдарили по російській економіці. У доповіді йдеться, що експерти зараз прогнозують, що ВВП Росії скоротиться до 15% цього року і що інфляція вже зростає понад 15%. Понад 600 компаній приватного сектору вже залишили ринок.

«Росія, швидше за все, втратить свій статус великої економіки та продовжить тривалий спад в економічну, фінансову та технологічну ізоляцію», – йдеться у доповіді Білого дому.

Нагадаємо, раніше США посилили руйнівні санкції проти Росії. Під блокування потрапили банки, еліти, доньки путіна та інше. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube