"Ізраїль та Іран так давно воюють, що вже не знають, що, [хай йому грець], вони роблять", - сказав Трамп.
Я хочу, щоб цей трек став тим, що люди кидатимуть одне одному зі словами: «Коханий/кохана, дивись, це про нас». Бо він про те, як ми любимо навіть через відстань, через труднощі. Хочу, щоб ця пісня стала першим танцем на весіллях, нагадуючи, що ні війна, ні час, ні будь-які перешкоди не здатні зупинити справжнє кохання.
У Китаї збираються прищеплювати суспільству звичку помірності в їжі
Глава правлячої комуністичної партії Китаю Сі Цзіньпін звернувся до своїх співгромадян із закликом до припинення марнотратства в їжі. Також він заявив про необхідність посилити нагляд за людьми.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на агентство «Сіньхуа».
«Вам треба підтримувати законодавство, посилити нагляд, вжити ефективних заходів, створити довгостроковий механізм та рішуче припиняти зайві витрати продовольства», - сказав Сі Цзіньпін.
За його словами, марнотратне поводження китайців в цьому питанні «жахає і засмучує». Пандемія коронавірусу, за його словами, виявила, що ризики у сфері продовольчої безпеки нікуди не зникають.
Глава Китаю зазначив, що держава повинна проводити послідовну пропагандистську роботу в цьому напрямку: прищеплювати суспільству звичку помірності в їжі, зробити так, щоб марнотратство було ганебним явищем, а економія на їжі - почесним.