"Якщо буде справедлива угода, якщо президент Трамп, я в це вірю, зможе гарантувати нам цю сильну та незворотну безпеку" для України, то ми рухатимемося на дипломатичному шляху. Я розумію, що без Росії неможливо дипломатично закінчити цю війну"
Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
“Кришталі” - це маніфест всепоглинаючому коханню. Коханню яке зворушує повсякчас. Коханню яке в частій боротьбі зі здоровим глуздом, а також всупереч всім минулим досвідам та набутим переконанням, знищує вщент не типові та не притаманні людській натурі речі, і розпочинає формувати біле та недоторкано-чисте середовище на просторах підкореної йому душі.
Роком раніше компанія отримала прибуток
Фармацевтична компанія AstraZeneca у третьому кварталі 2021 року отримала 1,651 мільярда доларів чистих збитків. Ця компанія розробила одну з перших вакцин від коронавірусу.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на "Інтерфакс-Україна" .
Компанія отримала збиток, незважаючи на зростання виторгу у 1,5 рази. За аналогічний період минулого року AstraZeneca відзвітувала про 651 млн доларів чистого прибутку.
У розрахунку на акцію збиток склав $ 1,1 проти прибутку у $ 0,49 минулого року.
Операційний збиток AstraZeneca у звітному кварталі склав $ 1,674 млрд у порівнянні з операційним прибутком у $ 1,171 млрд роком раніше.
Котирування акцій AstraZeneca знижуються на 2,7% на торгах у Лондоні у п'ятницю. з початку поточного року капіталізація компанії збільшилася на 25,5%.
AstraZeneca займається розробкою та комерціалізацією ліків для шлунково-кишкового тракту, серцево-судинної неврології, а також онкологічних та інфекційних захворювань.Компанія працює більш ніж у 100 країнах, її виробнича база налічує 30 заводів у світі.
Нагадаємо, єдиним способом подолати світову пандемію COVID-19 є вакцинація. Зараз в Україні доступні три вакцини - AstraZeneca, CoronaVac від Sinovac, Comirnaty компанії Pfizer. Інформатор вирішив розповісти, у чому різниця між ними та як працюють вакцини.
Також раніше ми розповідали про найпопулярніші міфи про вакцинацію проти COVID-19 із соцмереж. .
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут .