“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Як завжди, на росії вирішили просто тихенько «кинути» своїх недолугих вояк
Рашисти ще не до кінця усвідомлюють ситуацію, у якій опинилися. Проте, вони починають помічати, наскільки на них чхати хотіли в росії, та як погано все у них на фронті.
Про це свідчить нове перехоплення від Головного управління розвідки МО України, – передає Інформатор.
У новому перехопленні вдалося отримати запис розмови двох рашистів, що обговорювали ситуацію на фронті. Спочатку мова зайшла за Антонівський міст. Схоже, якісь машини з пораненими ще мають змогу хоч і важко, але проїхати по мосту. Напевно, треба ще трохи добити його.
Крім цього, один окупант пожалівся іншому, що управління 56-ї бригади більше не існує. Справа в тому, що командний пункт, у якому зібралися всі недолугі командири бригади, здійснив «жест доброї волі», та прийняв на себе наші ракети. Усі, хто був всередині пункту, відправилися розвідувати пекло.
Далі мова зайшла за гроші – схоже, один з рашистів залишився без виплат. До нього дійшло, що росії не вигідно, аби він вижив, і командування більше зрадіє, якщо йому не доведеться платити. У якості жарту він каже, що залишається тільки самоліквідуватися. Проте, ми радимо більш серйозно йому обдумати цю пропозицію, та здійснити «жест доброї волі».
Нагадаємо, що лукашенко цинічно привітав українців з Днем Незалежності та побажав "мирного неба".
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.