У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
«Для мене «Різдвяна» про час, якого завжди мало, який іноді хочеться зупинити, сповна насолодитися моментом щастя… Свята ж - це паузи, які дозволяють пригальмувати, озирнутися назад, побути - якщо є така можливість - з найріднішими. Для величезної кількості українців зібратися сьогодні на свята сімейним колом - справжня розкіш…», - Колос.
Проте, суд вибачив 4,3 мільярда гривень боргу перед ПриватБанком його компанії
26 липня Верховний Суд підтвердив законність націоналізації ПриватБанку. Це остаточне судове рішення. Про це повідомила пресслужба фінустанови.
«26 липня 2022 року Касаційний адміністративний суд у складі Верховного Суду (судді Рибачук А.І. (голова), Бучик А.Ю. та Тацій Л.В.) задовольнив касаційну скаргу ПриватБанку, скасував рішення судів попередніх інстанцій та відмовив у позові пов’язаній з колишніми власниками ПриватБанку компанії Тріантал Інвестментс ЛТД про визнання протиправним та скасування розпорядження Національного банку України від 17.10.2016 щодо інспекційної перевірки ПриватБанку», - йдеться у заяві.
За результатом саме цієї перевірки Нацбанк виявив численні порушення в діяльності менеджменту та колишніх власників ПриватБанку в період до 2016 року. І підтвердив необхідність переходу банку у власність держави.
https://www.youtube.com/shorts/d0GfwjOha9o
«НБУ, МінФін та Приват остаточно перемогли у Верховному Суді у справі проти колишніх власників які оскаржували законність націоналізації банку у 2016 році!!!, - написав у соцмережі член наглядової ради ПриватБанку Роман Сульжик. - Це неймовірно круто, і показує що хоча б Верховний Суд працює в країні - тому, що, як пише наша пресс служба, «попри кричущу незаконність позову Тріантал Інвестментс ЛТД, суди нижчих інстанцій задовольнили його».
Олександр Данилюк, який обіймав посаду міністра фінансів від 14 квітня 2016 року до 7 червня 2018 року та особисто займався питанням націоналізації, написав, що Коломойський остаточно втратив можливість повернути собі ПриватБанк.
«В грудні 2016 я бувши міністром фінансів в тандемі з НБУ ініціював націоналізацію ПриватБанку, щоб врятувати гроші вкладників і стабільність усієї фінансової системи країни, - написав у соцмережі Данилюк. - У мене були довгі важкі перемовини з Коломойським. Спочатку він намагався залякувати, потім переграти — йому не вдалося. На сьогодні це все ще одна з двох найважчих битв у моєму житті — друга теж була пов’язана з Коломойським — у 2017 році я домігся заморозки всіх активів Коломойського по всьому світові, і тоді цьому протидіяли декілька впливових членів уряду, генеральний прокурор, СБУ, суди й т.д. У них і у Коломойського теж не вийшло».
За його словами справа щодо націоналізації тягнулася декілька років і вирішилася зараз саме тому, що є «прямий зв’язок із позбавленням Коломойського громадянства».
«Я здогадуюсь, що стало тригером цього рішення. Але це той самий випадок, коли важливий результат, а не обставини. І добре, що маємо саме цей результат — «краще пізно, ніж ніколи», - заявив Олександр Данилюк.
Нагадаємо, ПриватБанк перейшов у власність держави наприкінці 2016 року. Прочитати про це можна за посиланням. Дізнатися чому нещодавно суд списав 4,3 мільярда гривень боргу перед ПриватБанком компанії Коломойського можна тут.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.
Ірина Логуш