RU
Головна
Україна
Політика
13:08, 30 Вересня
Информатор UA

Интро

У четвер, 30 вересня, в паризькому суді відбулися чергові слухання у справі . Колишній президент Франції Ніколя Саркозі отримав 1 рік тюремного ув'язнення. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на BFM TV . Ніколя Саркозі звинувачувався у справі про незаконне фінансування своєї виборчої кампанії. Суддя призначив покарання суворіше, ніж просило звинувачення. Екс-президентові Франції дозволять відбувати строк вдома під контролем засобів електронного стеження. У 2012 році Саркозі і ще 13 фігурантів справи вели подвійну бухгалтерію, приховуючи частину витрат виборчого штабу, щоб за документами не перевищити гранично допустиму суму. Голова суду Каролін Вігье заявила, що Саркозі брав участь в обговоренні проблем фінансування кампанії. Його двічі попередили про перевитрати, але він не контролював розтрати свого штабу і дозволяв нові витрати. За словами голови суду, Саркозі повинен був знати всі тонкощі фінансування виборчої кампанії і що може бути за перевищення ліміту, адже для нього це були не перші вибори. Звинувачення вимагало для Саркозі рік позбавлення волі, серед чого - шість місяців реального терміну і шість - умовного, а також штраф у 3750 євро. Захист просив його виправдати. На оголошення вироку колишній президент не з'явився, його представляв адвокат Тьєррі Ерзог. У справі Саркозі затримали в березні 2018 року. Нагадаємо, 1 березня 2021 року суд засудив Саркозі до трьох років ув'язнення за так званою справою про прослуховування 2014 року. Тоді він і його адвокат Ерзог були визнані винними в спробі отримати у прокурора Жильбера Азібера незаконним способом інформацію про розслідування іншої справи - про можливе незаконне фінансування президентської кампанії 2007 року з боку доньки засновника компанії L'Oreal Ліліан Бетанкур. Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут . Фото:REUTERS/Charles Platiau/File Photo

Колишнього президента Франції Ніколя Саркозі засудили до 1 року позбавлення волі

Читать на русском
Колишнього президента Франції Ніколя Саркозі засудили до 1 року позбавлення волі

Екс-президент зможе відбувати строк вдома

У четвер, 30 вересня, в паризькому суді відбулися чергові слухання у справі «Бігмаліон». Колишній президент Франції Ніколя Саркозі отримав 1 рік тюремного ув'язнення.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на BFM TV .

Ніколя Саркозі звинувачувався у справі про незаконне фінансування своєї виборчої кампанії. Суддя призначив покарання суворіше, ніж просило звинувачення. Екс-президентові Франції дозволять відбувати строк вдома під контролем засобів електронного стеження. У 2012 році Саркозі і ще 13 фігурантів справи вели подвійну бухгалтерію, приховуючи частину витрат виборчого штабу, щоб за документами не перевищити гранично допустиму суму.

Голова суду Каролін Вігье заявила, що Саркозі брав участь в обговоренні проблем фінансування кампанії. Його двічі попередили про перевитрати, але він не контролював розтрати свого штабу і дозволяв нові витрати. За словами голови суду, Саркозі повинен був знати всі тонкощі фінансування виборчої кампанії і що може бути за перевищення ліміту, адже для нього це були не перші вибори. Звинувачення вимагало для Саркозі рік позбавлення волі, серед чого - шість місяців реального терміну і шість - умовного, а також штраф у 3750 євро. Захист просив його виправдати. На оголошення вироку колишній президент не з'явився, його представляв адвокат Тьєррі Ерзог. У справі «Бігмаліон» Саркозі затримали в березні 2018 року.

Нагадаємо, 1 березня 2021 року суд засудив Саркозі до трьох років ув'язнення за так званою «справою про прослуховування» 2014 року. Тоді він і його адвокат Ерзог були визнані винними в спробі отримати у прокурора Жильбера Азібера незаконним способом інформацію про розслідування іншої справи - про можливе незаконне фінансування президентської кампанії 2007 року з боку доньки засновника компанії L'Oreal Ліліан Бетанкур.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .

 

Фото: REUTERS/Charles Platiau/File Photo

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.