У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
"Ця пісня про кохання, складнощі в стосунках, випробування, надію на краще попри всі негаразди та про силу рухатись далі. Глибокі емоції, текст, дещо мрійливий приспів створюють відчуття віри у світле майбутнє, де щастя можливе. P.S. Не переймайтесь, пишу пісні не тільки про історії зі свого життя, а й із життя інших людей, або ж вигадую ситуації. І ця пісня саме такого сюжету".
Розповідаємо коли і навіщо потрібно переводити стрілки годинника
Двічі на рік — навесні і восени — в Україні переводять годинники на літній час і назад. Більшість ваших гаджетів зроблять все за вас, і самі переведуть стрілки.
Для тих, хто не хоче забути перевести час на наручних або настінних годинниках, Інформатор розповідає, коли у 2021 переводити годинники на зимовий час.
Традиційно перехід на зимовий час в Україні відбувається в останню неділю жовтня. У 2021 році це 4:00 31 жовтня.
Зміну зимового й літнього часу в Україні ввели у 80-х роках минулого століття, основна мета — економія електроенергії. Влітку світловий день довший, темніє пізно, тому годинник переводять на годину вперед. Відповідно, взимку, коли світає набагато пізніше, а темніє раніше, стрілки потрібно переводити на годину назад.
Переведення годинника — завжди невеликий стрес для організму, оскільки порушуються наші циркадні ритми. Кілька днів після переходу ви можете відчувати сонливість, дратівливість і проблеми зі сном.
Кілька порад для того, щоби швидше адаптуватися:
Нагадаємо, в Україні вже намагалися скасувати переведення годинників, але Верховна Рада провалила голосування. Законопроєкт пропонував встановити єдиний час на всій території України за всесвітнім координованим часом плюс 2:00 (UTC + 2), а також скасувати сезонний перехід часу.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.