«Все, що він каже «На мою думку, план уже існує, і необхідні ресурси для його виконання також є. Головне - правильно обрати момент, щоб знищення мосту дало максимальний ефект у поєднанні з іншими операціями». прагнення миру – брехня. Всі партнери, всі європейці це відчувають... Він хоче, щоб вся наша країна була охоплена полумʼям, і він божевільний».
«Я пройшов всі 5 стадій від заперечення до прийняття, аби написати цю веселу пісню», – розповів співак.
Святослав Вакарчук продовжує додавати обертів
Святослав Вакарчук – справжній український Фігаро, котрий і тут, і там. Він встигає виступати перед бійцями ЗСУ на фронті, їздити з благодійними концертами Україною, Європою та США. І при цьому примудряється видавати нові пісні.
Свіжий твір Святослава Вакарчука створено у колаборації зі співачкою KOLA та називається «Коли ми двоє». Як зізналася KOLA, спільна робота із Вакарчуком була її давньою мрією. І, нарешті, це диво сталося.
«Це дуже відверта пісня, яку зрозуміють тільки закохані, особливо ті, що не мають можливості бачитися щодня, а буває й місяцями. Вона ніжна, пристрасна і трохи сумна, адже у героїв пісні “ніч лише одна”. Я дуже полюбила її, вона особлива та близька для мене особисто. Також неймовірна рада, що співаю її з кумиром мого життя Святославом Вакарчуком. Впевнена, слухачі полюблять цю пісню так само сильно, як і я».

Пісня виявилася особливою не лише для KOLA, а й для її автора – Святослава Вакарчука. Як каже музикант, відчути цю пісню так, як її відчула KOLA, навряд чи хтось зміг би. Саме вона надала пісні неповторного звучання.
«“Коли ми двоє” – пісня, яку написав буквально на одному диханні, вона з'явилась за один самотній зимовий вечір, коли сумував за родиною. А ідея зробити дует та заспівати разом саме з Настею (KOLA), виникла вже пізніше, коли їхав в свою чергову поїздку на схід.
В авто тихо працювало радіо, я почув одну з пісень Насті, а за вікном в цей час було невеличке прифронтове місто, автівки з військовими, цивільні, які поспішали по своїх справах і серед всього цього стурбованого життя на узбіччі стояла, обійнявшись, пара: він у формі, вона – з невеличкою валізою. Я не знаю чи говорили вони про щось чи просто мовчали, чи щойно приїхала дівчина чи вже збиралась повертатись.
Але в той момент зрозумів, що “Коли ми двоє”, то діалог двох. І дякую Насті, що тонко відчула те саме і пісня набула саме такого звучання».
Раніше Інформатор повідомляв, як українські зірки відсвяткували День вишиванки.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.