“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Медійна зірка виступила перед фінансистами всього світу
Кім Кардаш'ян заплатили близько 1 млн дол. за виступ на конференції iConnections Global Alts, що відбулася під час так званого Тижня хедж-фондів у Маямі. Засновниця бренду Skims розповіла на заході про свою нещодавно засновану приватну інвестиційну фірму SKKY Partners. За допомогою компанії Кардашьян збирається займатися інвестиціями у товари розкоші, готельний бізнес та цифрові медіа.
Генеральний директор конференції Рон Біскарді відмовився називати грошову суму, яку заплатили організатори зірці, проте інсайдери стверджують, що її прибуток становив близько мільйона доларів. Інші інсайдери стверджують, що гонорар Кардаш'ян становив півмільйона.
Біскарді розповів, що глядачі повністю залишилися задоволені виступом Кардаш'ян.
«Коли вона вийшла на сцену, то була зустрінута бурхливими оплесками. Зал, де вона виступала, був переповнений настільки, що люди стояли й у коридорі. І ще більше людей було у залах, де транслювалося відео із її виступом», – зазначив організатор заходу.
Але, за повідомленнями західних журналістів, частина учасників заходу відмовилася слухати промову зірки реаліті-шоу і розійшлися хто куди. Хтось у ресторан, хтось у парк.
«Так, вона красуня, але я приїхав сюди з Лондона заради бізнеса. Навряд чи вона мене чомусь навчить» – заявив один з учасників.
Серед інших спікерів на конференції були мільярдер Марк Кьюбан, генеральний директор Galaxy Майк Новограц та засновник інвестиційної компанії SkyBridge Capital Ентоні «Муч» Скарамуччі.
Раніше Інформатор писав, як Кім Кардаш'ян та Сальма Хаєк підтримали Україну.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.