«Київ-Баскет» програв другий матч поспіль, «Тернопіль» поступився «Запоріжжю», а «Черкаські Мавпи» обіграли «Одесу»

«Прометей» потіснив «Дніпро» з другого місця турнірної таблиці.

Слідом за «Будівельником», «Прометей» переміг і другий столичний клуб. БК «Запоріжжя» в принциповому матчі обіграло конкурента в боротьбі за четверте місце.

Про перебіг подій у матчах баскетбольної Суперліги повідомляє Інформатор, з посиланням на ФБУ.

У суботу, 1 травня, відбулися три матчі розіграшу баскетбольної Суперліги. У Кам’янському пройшов центральний поєдинок ігрового тижня. Той, хто йде третім, «Прометей», приймав лідера й переможця регулярного чемпіонату Суперліги «Київ-Баскет».

Рахунок у поєдинку точним триочковим кидком відкрив гравець «Київ-Баскета» Крутоус. Петров показав, що і в складі «Прометея» є майстри дальніх кидків і зрівняв рахунок. У середині першої чверті гості стали поступово відриватися від суперника. На 7-й хвилині перевага на користь киян досягла семи очок. «Прометей» скоротив відставання, але все ж програв стартову десятихвилинку з рахунком 19:21.

На старті другої чверті «Київ-Баскет» знову повів +7. Але на 4-й хвилині Вон зрівняв рахунок, а Сидоров вивів «Прометей» уперед. За три хвилини до кінця першої половини матчу вже господарі вигравали з різницею в сім очок, а на перерву команди пішли з рахунком 42:38.

Після перерви перевага «Прометея» продовжувала зростати. На 4-й хвилині третьої чверті Сидоров довів різницю до 12-ти очок. «Київ-Баскет» скоротив відставання до чотирьох балів, але до кінця чверті програвав мінус 10.

У четвертій чверті «Прометей» не став зменшувати оберти й після штрафних Вона вигравав уже +18. «Київ-Баскет» нічого не зміг вдіяти із суперником. Кияни програли другий поєдинок поспіль, проте їх лідерству вже нічого не загрожує.

Не менш цікавий матч відбувся в Запоріжжі на майданчику палацу спорту «Юність». У битві за 4-е місце турнірної таблиці зійшлися «Запоріжжя» й «Тернопіль».

Перший результативний кидок у матчі зробив гравець «Запоріжжя» Кеффі, але вже в наступній атаці Головчик триочковим кидком приніс лідерство команді гостей. Однак лідерство «Тернополя» тривало недовго, і на 6-й хвилині господарі вели +7. Завершилася ж перша чверть із рахунком 27:21.

У другій чверті результативність команд суттєво впала. На двох суперники набрали стільки ж очок, скільки тільки одне «Запоріжжя» заробило в стартові 10 хвилин. Однак це не завадило господарям збільшити відрив у рахунку. Підсумок першої половини матчу — 41:31 на користь «Запоріжжя».

За чотири хвилини третьої чверті господарі майданчика збільшили свою перевагу до 19-ти очок. Але потім «Тернопіль» повернувся в гру і відіграв 12 балів. У середині четвертої чверті Келхон і зовсім скоротив розрив до 4-х очок. Відчувши що запахло камбеком, гравці «Запоріжжя» стали грати більш зібрано, у результаті отримавши непросту, але цілком заслужену перемогу.

Завершували ігрову програму суботи «Черкаські Мавпи» та «Одеса». Гості досить жваво розпочали поєдинок. Після кидка Прокопенка на 5-й хвилині «Одеса» лідирувала з різницею в 11 очок. Тільки після цього гравці «Черкаських Мавп» включилися в боротьбу, але все ж програли першу чверть 24:25.

На початку другої чверті Камерон Скотт зрівняв рахунок, а далі почалися «гойдалки». Лідер змінювався кілька разів. Нарешті, господарі зробили мініривок і повели +7. Завершилася ж перша половина матчу з рахунком 51:39.

Після перерви різниця в рахунку стала невблаганно зростати. За підсумками тридцяти хвилин гри «Черкаські Мавпи» вигравали в суперника вже 20 очок. У таких умовах у час, що залишився до кінця матчу, господарям залишалося лише зберегти здобуту перевагу. З цим завданням гравці «Черкаських Мавп» успішно впоралися, і, набравши 100 очок, здобули впевнену перемогу.

• «Прометей» — «Київ-Баскет» 86:71 (19:21, 23:17 21:15, 23:18);

• «Запоріжжя» — «Тернопіль» 82:74 (27:21, 14:10, 18:19, 23:24).

• «Черкаські Мавпи» — «Одеса» 100: 77 (24:25, 27:14, 27:19, 22:19).

Наступні матчі Суперліги відбудуться 4 і 5-го травня. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про оголошення Андрієм Шевченком розширеного списку кандидатів до збірної України, про результати півфінальних матчів Ліги чемпіонів і Ліги Європи, а також про матчі баскетбольної Суперліги.