«Я прихильник не гадати, а вивчати трофеї, щоб точно розуміти, що є, а чого немає, як це реалізовано і, головне, як протидіяти"
Тож якщо після перегляду виникне лише одне запитання: "Ну то вони все-таки типу пара чи ні?" - значить, ви все зрозуміли.
Він захворів на початку листопада
Керівник Офісу Президента Андрій Єрмак повідомив, що вилікувався від COVID-19. Він повертається до роботи в звичайному режимі.
Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбуці,- передає Інформатор .
«Коронавірус позаду - тест показав негативний результат. Приступаю до роботи у звичайному режимі», - написав Андрій Єрмак.
Інформатор нагадує, що на початку листопада Глава Офісу президента Єрмак підхопив коронавірус.
Він захворів відразу після президента Володимира Зеленського.