Це історія про сучасних жінок, які самі обирають, з ким їм бути і вкотре нагадують чоловіку: час змінювати себе, а не намагатися змінити її. Дівчата, цей трек — про вас і для вас: вмикайте гучніше та відчуйте власну силу!
Ярмоленко в почутті гумору не відмовиш: посміявся сам - розвеселив фанів і журналістів
Герой матчу Україна-Північна Македонія Андрій Ярмоленко спародіював гучну прес-конференцію Кріштіану Роналду, на якій легендарний нападник відсунув пляшку з кока-колою і підсунув воду. Ярмоленко не тільки посунув ближче до себе пляшечки Coca Cola, а й зі сміхом взяв пляшку пива Heineken.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Instagram tribuna_ua .
Після того як після закінчення конференції Ярмоленка привітали з перемогою в матчі з Македонією, капітан української збірної з посмішкою підсунув до себе пляшечки з колою і пляшку пива.
"Зв'яжіться зі мною", - сказав він, сміючись, а потім пішов.
Роналду своїм жестом мабуть хотів продемонструвати, що він виступає за здоровий спосіб життя. Світові ЗМІ писали, що після цього акції Coca Cola обвалилися, що виявилося фейком.
Ярмоленко в почутті гумору не відмовиш. Можливо, український нападаючий в жартівливій формі натякнув, що українському футболу не завадять спонсори.
Раніше Інформатор повідомляв, що Україна в матчі з двома пенальті обіграла збірну Північної Македонії.
Також повідомлялося, "Динамо" хоче повернути Ярмоленка і веде переговори з "Вест Хемом".
Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .