Головна
Україна
Політика
19:58, 16 Січня
Информатор UA

Интро

Міністерство закордонних справ Канади рекомендує своїм громадянам тимчасово не відвідувати Україну через загрозу воєнних дій, які може розв'язати Росія. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на прес-службу МЗС Канади. "Рекомендуємо уникати всіх несуттєвих подорожей в Україну через російську агресію та накопичення військ навколо і всередині країни", - зазначили у відомстві. Також у МЗС рекомендують взагалі не їздити до окупованого Криму та окупованих районів Донецької та Луганської областей, бо там "здатність надавати консульську допомогу дуже обмежена. Нагадаємо, переговори щодо невступу України до НАТО у форматі США Росія НАТО ОБСЄ не дали Росії бажаних результатів. Інформатор розбирався, коли Росія нарешті відведе війська від кордонів України. Також Інформатор повідомляв, що в Україні переконані, що санкції проти Росії можуть допомогти уникнути кровопролиття. Крім того, Росія хоче розмістити свої військові бази у Венесуелі та на Кубі. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Канада рекомендує своїм громадянам не відвідувати Україну через агресію РФ

Читать на русском
Канада рекомендує своїм громадянам не відвідувати Україну через агресію РФ

Це стосується несуттєвих подорожей

Міністерство закордонних справ Канади рекомендує своїм громадянам тимчасово не відвідувати Україну через загрозу воєнних дій, які може розв'язати Росія. 

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на прес-службу МЗС Канади.

"Рекомендуємо уникати всіх несуттєвих подорожей в Україну через російську агресію та накопичення військ навколо і всередині країни", - зазначили у відомстві.

Також у МЗС рекомендують взагалі не їздити до окупованого Криму та окупованих районів Донецької та Луганської областей, бо там "здатність надавати консульську допомогу дуже обмежена”.

Нагадаємо, переговори щодо невступу України до НАТО у форматі «США – Росія – НАТО – ОБСЄ» не дали Росії бажаних результатів. Інформатор розбирався, коли Росія нарешті відведе війська від кордонів України

Також Інформатор повідомляв, що в Україні переконані, що санкції проти Росії можуть допомогти уникнути кровопролиття

Крім того, Росія хоче розмістити свої військові бази у Венесуелі та на Кубі

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.