Канада і США вийшли у півфінал молодіжного чемпіонату світу з хокею

На чемпіонаті світу U-20 визначилися учасники півфіналів.

Суха перемога вивела Канаду до півфіналу. Збірна США спершу подарувала надію супернику, але потім жорстко зруйнувала мрії Словаччини про боротьбу за чемпіонство.

Про перебіг подій в матчах чемпіонату U-20 повідомляє Інформатор з посиланням на IIHF .

В Едмонтоні (Канада) на молодіжному чемпіонаті світу з хокею для гравців віком до двадцяти років (МЧМ U-20) настала пора вирішальних поєдинків. У неділю, 3 січня відбулися ще два матчі 1/4 фіналу.

У першому матчі неділі господарі турніру збірна Канади зустрілася зі збірною Чехії. Канадці відкрили рахунок на 9-й хвилині. Ділан Козенс вийшов один на один і переграв голкіпера збірної Словаччини Маліка. А на 12-й хвилині Байрам зіграв на добиванні і зробив рахунок 2: 0.

У другому періоді, незважаючи на двократне перевага за кидками в створ, канадці збільшити рахунок не змогли. У заключній двадцятихвилинці чехи пішли ва-банк і зняли воротаря ще за п'ять з половиною хвилин до закінчення основного часу. Але штурм результату не приніс, а МакМайл шайбою в порожні ворота поставив крапку в матчі і завершив виступи збірної Чехії на чемпіонаті.

У завершальному чвертьфінальному матчі збірна США грала зі збірною Словаччини. Американці вийшли вперед у середині першого періоду - Калієв реалізував чисельну перевагу. На 32-й хвилині Фаріначчі переправив у ворота словаків другу шайбу. США отримали чисельну перевагу 5 на 3, і Кофілд кидком під поперечину здавалося зняв всі питання про переможця. Однак Кашліков на 39-й хвилині одну шайбу відіграв і повернув інтригу в протистояння.

У третьому періоді Словаччина заробила більшість. За 5 секунд до виходу гравця американців Сойка залишився один перед воротами, і, підправив шайбу після дальнього кидка, скоротив розрив до мінімуму. Але збірна США швидко прийшла в себе. На 56-й хвилині Фаріначчі виїхав з-за воріт і відправив шайбу у дальній кут. Ну а п'яту шайбу Беніерс провів уже в порожні ворота.

• Канада U-20 - Чехія U-20 3: 0 (2: 0, 0: 0, 1: 0);
  • США U-20 - Словаччина U-20 5: 2 (1: 0, 2: 1, 2: 1).

У матчах 1/2 фіналу зустрінуться США - Фінляндія і Канада - Росія. Півфінальні матчі відбудуться рано вранці 5 січня. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше ми повідомляли про перші матчі стадії 1/4 фіналу молодіжного чемпіонату світу з хокею і про поєдинки Української хокейної ліги.Також ми писали про вплив пандемії COVID-19 на спортивні події .