Головна
Шоу-біз
22:52, 10 Травня
Информатор UA

Интро

У першому півфіналі Євробачення-2022 в італійському Турині взяли участь 17 учасників, але лише 10 з них потраплять до фіналу конкурсу, який відбудеться 14 травня. Представники України гурт Kalush Orchestra з піснею "Stefania" виступили під номером 6. Про це повідомляє Інформатор. У першому півфіналі українці можуть голосувати за всіх учасників конкурсу, окрім представників нашої країни гурту Kalush Orchestra. Для цього потрібно надіслати SMS-повідомлення на номер 7576, вказавши номер учасника, якого вирішили віддати голос. Нагадаємо, що переможниця вітчизняного відбору Аліна Паш відмовилася від виступу на конкурсі у Турині через проблеми з довідкою від Держприкордонслужби. Докладно про причину можна прочитати тут. Докладніше про те, з чого все починалося, і коментарі всіх сторін тут і тут. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Kalush Orchestra виступили з піснею "Stefania" на Євробаченні

Читать на русском
Kalush Orchestra виступили з піснею "Stefania" на Євробаченні

Український гурт виступив під номером 6

У першому півфіналі Євробачення-2022 в італійському Турині взяли участь 17 учасників, але лише 10 з них потраплять до фіналу конкурсу, який відбудеться 14 травня. Представники України гурт Kalush Orchestra з піснею "Stefania" виступили під номером 6. 

Про це повідомляє Інформатор

У першому півфіналі українці можуть голосувати за всіх учасників конкурсу, окрім представників нашої країни – гурту Kalush Orchestra. Для цього потрібно надіслати SMS-повідомлення на номер 7576, вказавши номер учасника, якого вирішили віддати голос.

 

Нагадаємо, що переможниця вітчизняного відбору Аліна Паш відмовилася від виступу на конкурсі у Турині через проблеми з довідкою від Держприкордонслужби. Докладно про причину можна прочитати тут. Докладніше про те, з чого все починалося, і коментарі всіх сторін тут і тут.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут

 

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.