"Ізраїль та Іран так давно воюють, що вже не знають, що, [хай йому грець], вони роблять", - сказав Трамп.
Я хочу, щоб цей трек став тим, що люди кидатимуть одне одному зі словами: «Коханий/кохана, дивись, це про нас». Бо він про те, як ми любимо навіть через відстань, через труднощі. Хочу, щоб ця пісня стала першим танцем на весіллях, нагадуючи, що ні війна, ні час, ні будь-які перешкоди не здатні зупинити справжнє кохання.
Людей селитимуть у гуртожитках та школах
Івано-Франківськ готовий прийняти до 30 тисяч людей з Донбасу. Таке рішення озвучили за підсумками засідання комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
Про це заявив мер Івано-Франківська Руслан Марцінків, передає Інформатор.
«Провели засідання комісії з питань ТЕБ та НС. Обговорили готовність приймати людей з Донбасу. Для того, щоб організувати поселення, використовуємо будівлі шкіл, гуртожитків училищ та вишів, а в разі потреби задіємо табір «Лімниця». Якщо виникне критична ситуація, Івано-Франківськ готовий прийняти до 30 тисяч людей», – наголосив Марцінків.
Один з крайніх варіантів, це створення наметових містечок за допомогою міжнародних партнерів. У місті обговорюють необхідні заходи, щоб працювали об'єкти критичної інфраструктури.
«Для нас основне – забезпечити роботу комунальних установ, щоби були вода та світло. Для цього закуповуватимемо дизельні генератори», - уточнив Марцинків.
Нагадаємо, Харків готовий прийняти біженців з Донецької та Луганської областей. Крім того, у Польщі готуються до хвилі біженців з України через загрозу вторгнення РФ.
Також Інформатор писав, що Румунія готова прийняти понад 500 тисяч біженців з України у разі повномасштабного вторгнення РФ.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.