Головна
Наука
Технології
13:24, 20 Січня
Информатор UA

Интро

Найближчими місяцями Instagram планує залучити якнайбільше блогерів до монетизації їхнього контенту. Соцмережа запускає платні підписки на популярних блогерів. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на твіт глави соцмережі Адама Моссері.  "Підписки дозволяють творцям монетизувати свій контент і стати ближчими до своїх підписників", - заявив Моссери.  Впровадити планують три інструменти: підписка на сторіс; підписка на прямі ефірі; значок підписника - маленький значок поруч із ніком, який дозволить автору дізнатися, що той чи інший користувач підписаний платно. Це не означає, що ті, хто не підписаний на блогерів, не зможуть дивитися їхній сторіс і прямі ефіри. Все залишиться так само, але з'являться окремі прямі ефіри та сторіс, які бачитимуть лише платні підписники.    🎉 Subscriptions 🎉Subscriptions allow creators to monetize and become closer to their followers through exclusive experiences:- Subscriber Lives- Subscriber Stories- Subscriber BadgesWe hope to add more creators to this test in the coming months. More to come. ✌🏼 pic.twitter.com/SbFhN2QWMX — Adam Mosseri (@mosseri) January 19, 2022 Раніше Інформатор повідомляв, що у Instagram з'явиться платна підписка. Також ми писали, що хакер заблокував аккаунт глави Instagram Адама Моссери, переконавши модераторів соцмережі, що їхній керівник помер. Крім того, у стрічці Twitter знову можна публікувати фото з Instagram. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Instagram запустить платні підписки на блогерів

Читать на русском

Підписки дозволять їх авторам заробляти на своєму контенті

Читать на русском
Instagram запустить платні підписки на блогерів

Підписки дозволять їх авторам заробляти на своєму контенті

Найближчими місяцями Instagram планує залучити якнайбільше блогерів до монетизації їхнього контенту. Соцмережа запускає платні підписки на популярних блогерів.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на твіт глави соцмережі Адама Моссері. 

"Підписки дозволяють творцям монетизувати свій контент і стати ближчими до своїх підписників", - заявив Моссери. 

Впровадити планують три інструменти:

  • підписка на сторіс;
  • підписка на прямі ефірі;
  • значок підписника - маленький значок поруч із ніком, який дозволить автору дізнатися, що той чи інший користувач підписаний платно.

Це не означає, що ті, хто не підписаний на блогерів, не зможуть дивитися їхній сторіс і прямі ефіри. Все залишиться так само, але з'являться окремі прямі ефіри та сторіс, які бачитимуть лише платні підписники. 

 

Раніше Інформатор повідомляв, що у Instagram з'явиться платна підписка.

Також ми писали, що хакер заблокував аккаунт глави Instagram Адама Моссери, переконавши модераторів соцмережі, що їхній керівник помер.

Крім того, у стрічці Twitter знову можна публікувати фото з Instagram.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.