Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
Пісня заснована на реальних подіях. Черговий актуальний гумористичний шедевр Богдана Процишина, цього разу за будь-яким романом Михайла Булгакова.
Вбивства і поранення українських військових відбувалися на тлі гуманітарних домовленостей
Україна звернулася до міжнародного кримінального суду (МУС) з повідомленням про порушення міжнародного гуманітарного права з боку незаконних збройних формувань РФ на Донбасі. Прокурори зібрали факти і докази, що підтверджують віроломне вбивство і поранення українських військових.
Про це повідомляється на сайті Офісу генпрокурора,передає Інформатор .
"Це стосується подій в Іловайську 29 серпня 2014 року і оборони Донецького аеропорту 19-21 січня 2015 року. Інформаційне повідомлення підготовлено на основі матеріалів кримінальних справ, фото і відео з відкритих джерел, а також зібраних речових доказів", - заявили в ОГП.
В районі Іловайська "зеленого коридору" для виходу з оточення українських військовослужбовців, які склали зброю, по ним, а також по автомобілю з символом "Червоного Хреста", були здійснені інтенсивні обстріли.Це призвело до загибелі 366 українських військових, 429 отримали поранення, 300 потрапили до полону, 24 пропали без вісті.
Під час оборони Донецького аеропорту бойовики запросили режим "тиші" для евакуації з поля бою тіл загиблих і поранених. Однак перемир'я було використано для прихованого мінування позицій ВСУ і після його завершення - віроломного підриву. Тоді загинули 25 військовослужбовців, 22 - захоплені в полон, один полонений був убитий.
"Віроломне вбивство в умовах збройного конфлікту є військовим злочином і порушує ст. 37 протоколу до Женевських конвенцій 1949 року, що забороняє вбивати, наносити поранення або брати в полон противника, вдаючись до віроломства", - підкреслили в ОГП.
Нагадаємо, міжнародний кримінальний суд в Гаазі почне розслідування військових дій на Донбасі і в Криму. Крім того, міжнародний суд отримав 15 повідомлень про злочини проти народу України.