Головна
Україна
23:28, 28 Вересня
Информатор UA

Интро

Президент України Володимир Зеленський вкотре звернувся до мобілізованих росіян з закликом тікати та здаватися в полон ЗСУ.Глава держави також порадив громадянам росіїборотися на власних вулицях за власну свободу, якщо вони хочуть жити. Про це він сказав у вечірньому відеозверненні 28 вересня, - передає Інформатор. Президент Українизакликав мобілізованих росіян боротися за своє, а не "лізти" до нашої країни. "Що стосується ситуації на фронті, для нас все зрозуміло. Тому повторюю ще раз.Для тех, кто понимает только по-русски.Хотите жить бегите. Хотите жить сдавайтесь в плен. Хотите жить боритесь наулицах засвободу. У вас и так всё забрали. Или у кого-то из вас есть нефтяные вышки? Есть дворцы? Есть виноградники? Может, есть яхты? Или какой-то банк? За что вы вообще боретесь?У вас есть только кредиты, что-то вечером пожрать и теперь мобилизация.Боритесь за своё! Не лезьте на нашу землю, в нашу душу и в нашу культуру. Слава Україні!", наголосив президент України. Також Зеленський під час вечірнього звернення заявив, що Україна готова збільшити експорт агропродукції. Тому він запропонувала ООН розширити "зернову угоду". Відтак, Президень Українипід час телефонної розмови з генеральним секретарем Антоніу Гутеррешем, зокрема, обговорив реалізацію експортної зернової ініціативи. "Погодилися в тому, що ініціативу треба не лише зберегти і захистити від будь-яких намагань її зірвати, але й розширити. Україна готова значно збільшити експорт нашої агропродукції країнам, що її потребують", - сказав президент. Зернова ініціатива Цеугода від 22-го липня 2022-го року між Україною, Туреччиною, ООН та рф, яка представляє собою ініціативу щодо безпечного транспортування зерна та продуктів харчування з портів України. Угода стала відповіддю на складну ситуацію з продовольством у світі, спричинену російським вторгненням на нашу землю. Найбільшим ризиком цієї угоди була росія.Мало хто сподівався, що рашисти просто так підуть на дотримання умов укладеної угоди. Найкраще позицію ворога щодо угод демонстрували постійні випадки порушення узгоджених режимів тиші та роботи зелених коридорів Нагадаємо, щоокупанти вже мають підсумки фейкових референдумів: перехоплення СБУ. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

"Хотите жить - бегите. Хотите жить – сдавайтесь в плен": Зеленський знову звернувся до росіян

Читать на русском

Президент України закликав мобілізованих росіян боротися за своє, а не "лізти" до нашої країни

Читать на русском
"Хотите жить - бегите. Хотите жить – сдавайтесь в плен": Зеленський знову звернувся до росіян

Президент України закликав мобілізованих росіян боротися за своє, а не "лізти" до нашої країни

Президент України Володимир Зеленський вкотре звернувся до мобілізованих росіян з закликом тікати та здаватися в полон ЗСУ. Глава держави також порадив громадянам росії боротися на власних вулицях за власну свободу, якщо вони хочуть жити. 

Про це він сказав у вечірньому відеозверненні 28 вересня, - передає Інформатор. Президент України закликав мобілізованих росіян боротися за своє, а не "лізти" до нашої країни.

"Що стосується ситуації на фронті, для нас все зрозуміло. Тому повторюю ще раз. Для тех, кто понимает только по-русски. Хотите жить – бегите. Хотите жить – сдавайтесь в плен. Хотите жить – боритесь на своих улицах за свою свободу. У вас и так всё забрали. Или у кого-то из вас есть нефтяные вышки? Есть дворцы? Есть виноградники? Может, есть яхты? Или какой-то банк? За что вы вообще боретесь? У вас есть только кредиты, что-то вечером пожрать и теперь – мобилизация. Боритесь за своё! Не лезьте на нашу землю, в нашу душу и в нашу культуру. Слава Україні!", – наголосив президент України.

Також Зеленський під час вечірнього звернення заявив, що Україна готова збільшити експорт агропродукції. Тому він запропонувала ООН розширити "зернову угоду". Відтак, Президень України під час телефонної розмови з генеральним секретарем Антоніу Гутеррешем, зокрема, обговорив реалізацію експортної зернової ініціативи.

"Погодилися в тому, що ініціативу треба не лише зберегти і захистити від будь-яких намагань її зірвати, але й розширити. Україна готова значно збільшити експорт нашої агропродукції країнам, що її потребують", - сказав президент.

«Зернова ініціатива»

Це угода від 22-го липня 2022-го року між Україною, Туреччиною, ООН та рф, яка представляє собою ініціативу щодо безпечного транспортування зерна та продуктів харчування з портів України. Угода стала відповіддю на складну ситуацію з продовольством у світі, спричинену російським вторгненням на нашу землю. 

Найбільшим ризиком цієї угоди була росія. Мало хто сподівався, що рашисти просто так підуть на дотримання умов укладеної угоди. Найкраще позицію ворога щодо угод демонстрували постійні випадки порушення узгоджених «режимів тиші» та роботи «зелених коридорів». 

Нагадаємо, що окупанти вже мають підсумки фейкових референдумів: перехоплення СБУ.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.