Хокейна Ліга чемпіонів: «Донбас» в овертаймі програв чемпіону Данії

Чемпіон України продовжує виступи на європейській арені.

Програючи по ходу матчу, «Донбас» зміг відіграти відставання в дві шайби. Однак на початку овертайму пропустив атаку суперника і програв.

Про події в матчах групового етапу хокейної Ліги чемпіонів і результати поєдинків повідомляє Інформатор .

У суботу, 11 вересня, «Донбас» провів свій четвертий матч у хокейній Лізі чемпіонів. Після трьох турів чемпіон України з чотирма очками в активі йшов на другому місці групи G. Сьогоднішній суперник «Донбасу» данський «Рунгстед» з трьома очками розташувався на четвертому місці.

«Рунгстед» і «Донбас» грали в таких складах:

Рунгстед: Грубак, Ларсен - Бергхольд, Дейлі, Бьеррума, Густафссон, Розенталь - Йенсен, Рондб'ерг, Пісон, Олссон, Андерссон - Меллер, Гаммельгард, Мадсен, Грін, Хансен - Бек, Соренсен.

Донбас: Макаров, Воріс, Дьяченко - Соколовський, Пангелов-Юлдашев, Стефанович, Буценко, Коренчук - Желдак, Ногачев, Лялька, Медведєв, Даниленко - Смерек, Жулдіков, Шишлянніков, Сигарьова, Бірюков - Андрейків, Пересунько, Морозов, Захаров.

«Донбас» пропустив вже на 55-й секунді. Бьеррума отримав передачу з-за воріт і відразу ж відправив шайбу у сітку. «Донбас» міг швидко відновити рівність в рахунку, але Сигарьов не реалізував вихід один на один.

Макаров відбив дальній кидок по своїх воротах, а ось гравці «Донбасу» голкіпера «Рунгстеда» турбували рідко. Лише на 15-й хвилині воротар команди господарів продемонстрував свій клас, піймавши шайбу після кидка Сигарьова.

Після перерви Макарову довелося неабияк попрацювати, відбивши кілька кидків. На 5-й хвилині другого періоду гравець «Рунгстеда» якимось дивом не влучив у вільний кут воріт «Донбасу».

Український клуб знову залишився в меншості і на цей раз поплатився. На 29-й хвилині Пісон кидком в правий кут зробив рахунок 2: 0. Заробив чисельну перевагу і «Донбас». І не тільки заробив, але і реалізував. На 34-й хвилині Лялька кинув по воротах, і шайба рикошетом від Медведєва влетіла в сітку.

Тренер «Донбасу» провів заміну голкіпера. Замість Макарова на майданчик вийшов Яніс Воріс. Голкіпер одразу включився в гру, не дозволивши суперникові реалізувати вихід один на один.

На початку третього періоду «Донбас» пропустив втретє. За дві секунди до виходу на майданчик відбував штраф Андрейківа Дейлі розстріляв Воріс.

На 45-й хвилині український клуб скоротив відставання в рахунку. Пересунько підставив ключку під кидок Соколовського, і шайба над щитком голкіпера «Рунгстеда» влетіла у ворота. Минуло дві хвилини, і рахунок в матчі зрівнявся. Жулдіков залишився без нагляду і сповна скористався потуранням гравців суперника.

До кінця третього періоду «Донбас» перемістив гру ближче до воріт суперника. Грубак відбив кілька потужних кидків захисників українського клубу і не дозволив завершити матч в основний час.

Поєдинок продовжився в овертаймі, однак тривав недовго. На 29-й секунді додаткового часу Густафссон відправив шайбу в праву дев'ятку воріт «Донбасу» і приніс «Рунгстеду» перемогу.

• «Рунгстед» - «Донбас» 4: 3 (1: 0; 1: 1; 1: 2; 1: 0).

У другому матчі групи G «Клагенсфюрт» в гостях обіграв «Руан» з рахунком 4: 0.

Турнирная таблица группы G

Наступний свій матч «Донбас» проведе з лідером групи австрійським «Клагенсфюртом». 5 жовтня суперники зіграють у київському Палаці спорту. Інформатор буде стежити за ходом поєдинку і розповість вам про результат протистояння.

Раніше Інформатор повідомляв про Під час матчів 7-го туру УПЛ, а також про події в поєдинку хокейної Ліги чемпіонів «Руан» - «Донбас»