Головна
Україна
Політика
17:44, 19 Січня
Информатор UA

Интро

У Києві завершився мітинг прихильників п'ятого президента Петра Порошенка. Спочатку вони попрямували до будівлі Печерського суду в Києві, де Порошенко обирали запобіжний захід, а потім до Офісу президента Володимира Зеленського. Про це повідомляє Інформатор. Печерський суд Києва обрав експрезиденту запобіжний захід у вигляді особистого зобов'язання, а також зобов'язав здати паспорти, щоб він не міг залишити Україну. Після оголошення рішення його прихильники влаштували мітинг біля будівлі суду, зібралися у колону. Лунали різноманітні гасла, гімн України, а також мітингувальники палили фаєри. Далі вони рушили до Офісу президента у супроводі поліцейських. Організатори заходу закликали Зеленського вийти та відповісти на запитання, чому він "переслідує опозицію". Також мітингувальники вигукували "Слуга, виходь, народ прийшов" та "імпічмент". Близько 16:30 мітинг прихильників експрезидента завершився - учасники почали розходитися. Постраждалих та травмованих немає. За непідтвердженою інформацією, під час зіткнень один із протестувальників відібрав у поліцейського шолом. Повідомлялося про затриманого чоловіка, але офіційної інформації щодо цієї ситуації поки що немає. Раніше ми розповідали, що конкретно мають на увазі під особистими зобов'язаннями для Порошенка: з'являтися до органу досудового слідства за кожною вимогою (або попереджати про відсутність можливості з'явитися); не відлучатися з Києва та Київської області без дозволу слідчого, прокурора чи суду; повідомляти слідчого, прокурора або суд про зміну свого місця проживання та/або місця роботи; здати на зберігання до відповідних органів державної влади свій паспорт (паспорти) для виїзду за кордон, інші документи, що дають право на виїзд з України та в'їзду в Україну. Термін дії особистих зобов'язань для Петра Порошенка до 19 березня 2022 року. Докладніше про те, за що п'ятому президентові України вручили підозру і до чого тут Медведчук ми писали тут і тут. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал Viber можна тут.

Хода до ОП, кричалки, гімн та фаєри: як закінчився мітинг на підтримку Порошенка і що буде далі

Читать на русском
Хода до ОП, кричалки, гімн та фаєри: як закінчився мітинг на підтримку Порошенка і що буде далі

Близько 16:30 мітинг прихильників експрезидента закінчився

У Києві завершився мітинг прихильників п'ятого президента Петра Порошенка. Спочатку вони попрямували до будівлі Печерського суду в Києві, де Порошенко обирали запобіжний захід, а потім до Офісу президента Володимира Зеленського.

Про це повідомляє Інформатор.

Печерський суд Києва обрав експрезиденту запобіжний захід у вигляді особистого зобов'язання, а також зобов'язав здати паспорти, щоб він не міг залишити Україну.

Після оголошення рішення його прихильники влаштували мітинг біля будівлі суду, зібралися у колону. Лунали різноманітні гасла, гімн України, а також мітингувальники палили фаєри.

Далі вони рушили до Офісу президента у супроводі поліцейських.

Організатори заходу закликали Зеленського вийти та відповісти на запитання, чому він "переслідує опозицію".

Також мітингувальники вигукували "Слуга, виходь, народ прийшов" та "імпічмент".

Близько 16:30 мітинг прихильників експрезидента завершився - учасники почали розходитися.

Постраждалих та травмованих немає. За непідтвердженою інформацією, під час зіткнень один із протестувальників відібрав у поліцейського шолом. Повідомлялося про затриманого чоловіка, але офіційної інформації щодо цієї ситуації поки що немає.

Раніше ми розповідали, що конкретно мають на увазі під особистими зобов'язаннями для Порошенка:

  • з'являтися до органу досудового слідства за кожною вимогою (або попереджати про відсутність можливості з'явитися);
  • не відлучатися з Києва та Київської області без дозволу слідчого, прокурора чи суду;
  • повідомляти слідчого, прокурора або суд про зміну свого місця проживання та/або місця роботи;
  • здати на зберігання до відповідних органів державної влади свій паспорт (паспорти) для виїзду за кордон, інші документи, що дають право на виїзд з України та в'їзду в Україну.

Термін дії особистих зобов'язань для Петра Порошенка – до 19 березня 2022 року.

Докладніше про те, за що п'ятому президентові України вручили підозру і до чого тут Медведчук ми писали тут і тут.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал Viber можна тут.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.