Хлопці з Бандерштадту: «Брати Гадюкіни» виступлять у Дніпрі

Читать на русском

Західна легенда на сході

Читать на русском
Хлопці з Бандерштадту: «Брати Гадюкіни» виступлять у Дніпрі
Протиотрута від депресії

Західна легенда на сході

11 лютого у Дніпрі у ресторані «Поплавок» відбудеться концерт гурту «Брати Гадюкіни». Цей виступ пройде в рамках благодійного туру колективу. Усі зібрані кошти будуть передані на підтримку ЗСУ.

Легендарному гурту «Брати Гадюкіни» цього року виповнюється 35 років. Сказати, що їхня творчість вплинула на всіх українських музикантів, це не сказати нічого. Як свого часу письменники виходили з гоголівської «Шинелі», так увесь український рок вийшов із «гадюкінських» пісень.

Їхні головні хіти прозвучали ще наприкінці 80-х, але й на 90-ті дещо залишилося. Наприклад, альбом «Було не любить», звідки родом пісні «Файне місто Тернопіль» та «”Карпати” програли в футбол». Музика «Братів Гадюкіних» – це легкий рок, ска, регі. Тексти висміюють просто все довкола, що можна висміяти. Мова групи – окрема тема. Як пишуть деякі джерела, це «суржик із суміші українських, російських та місцевих слів, внаслідок чого тексти частково зрозумілі й російськомовним, а частково незрозумілі й середньостатистичному українцю».

Окрема заслуга гурту в тому, що він першим почав писати та виконувати пісні-меми. Крім згаданих «Карпат» та «Тернопіль» були ще пісні «117 стаття» та «Наркомани на городі». Назви пісень та рядки з них розліталися на цитати. Це мрія будь-якого музиканта.

Побачити та почути культовий гурт можна буде 11 лютого у ресторані «Поплавок» на Січеславській Набережній.

«Брати Гадюкіни»

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.