Хет-трик Кочергіна приніс «Зорі» перемогу над «Інгульцем»

Другий тур УПЛ завершився результативним матчем.

Два голи Кочергіна на початку матчу багато в чому визначили хід зустрічі, а третій зняв питання про переможця. Для дубля гравцеві «Зорі» знадобилося трохи більше хвилини.

Про хід поєдинків Прем'єр-ліги і результати зустрічей повідомляє Інформатор з посиланням на УПЛ .

У понеділок, 2 серпня, поєдинком «Інгулець» - «Зоря» завершилася ігрова програма другого туру УПЛ. Команди грали в таких складах:

«Інгулець»: Гальчук, Полегенько, Салем, Павлов, Ковальов, Опанасенко, Запорожець, Коробенко, Шишка, Сітало, Гопей.

Запасні: Шуст, Шарай, Плохотнюк, Козак, Бартулович, Коваленко, Асмелаш, Поспєлов, Мельничук.

«Зоря»: Шевченко, Фаворов, Вернидуб, Імереков, Хомченовський, Назарин, Булеца, Громов, Кочергін, Шахаб, Аллахьяр.

Запасні: Мацапура, Руфат, Снурніцин, Цвек, Нагнойний, Крістіан, Луньов, Фрімпонг, Гладкий.

За кілька годин до початку поєдинку «Зоря» дізналася ім'я свого потенційного суперника у четвертому кваліфікаційному раунді Ліги Європи. 19 і 26 серпня за вихід до групового етапу Ліги Європи «Зоря» зіграє з переможцем пари «Рапід» (Австрія) - «Анортосіс» (Кіпр).

На 5-й хвилині Аллахьяр увірвався у штрафну і пробив, а Гальчук встиг виставити руку і перевести м'яч на кутовий. Але сейв голкіпера «Інгульця» лише трохи відстрочив гол. Після подачі з кута поля м'яч відскочив за межі штрафної, і Кочергін зльоту пробив у лівий кут.

Минуло трохи більше хвилини, а Кочергін вже оформив дубль. Гальчук помилився при передачі, «Зоря» розіграла комбінацію, і Кочергін точно пробив тепер уже в правий кут воріт «Інгульця».

Над полем одночасно йшов дощ і світило сонце. На 26 хвилині «Зоря» ледь не забила третій м'яч, але удар Шахаба головою з декількох метрів якимось дивом парирував Гальчук. Через 4 хвилини Гальчук знову виручив свою команду, відбивши удар Кочергіна.

Господарі теж створювали моменти. Так на 19-й хвилині Опанасенко ледь не перекинув Шевченко, а за три хвилини до перерви Запорожець в дотик пробив поруч зі штангою.

На 51-й хвилині невгамовний Кочергін забив свій третій м'яч у матчі. Отримавши передачу від Шахаба, Кочергін увійшов в штрафну і пробив в ближній кут.

На 67-й хвилині Аллахьяр як на блюдечку виклав м'яч під удар партнеру, але Булеца з лінії воротарського пробив мимо. На 75-й хвилині «Інгулець» скоротив різницю в рахунку. Полегенько видряпав м'яч на правому фланзі і прострілив у штрафну, а Сітало рикошетом від поперечини відправив ігровий снаряд у сітку.

На 82-й хвилині гості повернули собі перевагу в три м'ячі. Булеца зліва прострілив, а Крістіан з лінії воротарського в дотик пробив у лівий кут. На останніх секундах матчу «Зоря» практично повністю повторила попередній гольову комбінацію, ось тільки на цей раз забив Фрімпонг.

• «Інгулець» - «Зоря» 1: 5 (Сітало, 75 - Кочергін, 6, 7, 51, Крістіан, 82, Фрімпонг, 90 + 2).

Матчі третього туру відбудуться 6-9 серпня. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про події в матчах другого туру УПЛ, про результати жеребкування кваліфікації Ліги чемпіонів, Ліги Європи і Ліги Конференцій,а також про підсумки змагань Олімпіади в Токіо, що відбулися 2 серпня