Головна
Світ
05:33, 28 Березня
Информатор UA

Интро

Можливо, Скабеєвій та їй подібним варто почати турбуватися. Хакери Anonymous продовжують свою війну проти російського уряду та пропаганди. Тепер їхньою метою стала Всеросійська державна телерадіокомпанія. Її частиною також є і , звідки ллється безперервний потік найдобірнішої маячні та брехні. JUST IN: Hacking group 'NB65' (@xxNB65), affiliated with #Anonymous has hacked and breached the VGTRK (All-Russia State Television and Radio Broadcasting Company). Total data being prepared for release is 870GB. #DDoSecrets will release it in the near future. #OpRussia #FCKPTN pic.twitter.com/W2sTvoVQG9 Anonymous TV 🇺🇦 (@YourAnonTV) March 27, 2022 oops #Anonymous NB65 hacks All-Russia State Television and Radio Broadcasting Company https://t.co/puJxGoLadS Anonymous (@AnonymousUK2022) March 27, 2022 За даними хакерів, обсяг даних, які вдалося викрасти, становив 870 ГБ. Весь цей масив інформації, яку рашисти не хотіли б виставляти на загальний огляд, тепер опиниться саме там найближчим часом. Хакери дозволять глянути на них усім охочим. Конкретики поки що немає, але скоро її буде більш ніж достатньо. Чекаємо і готуємось до цікавих відкриттів. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Хакери Anonymous зламали всеросійську державну телерадіокомпанію

Читать на русском
Хакери Anonymous зламали всеросійську державну телерадіокомпанію

До цієї мережі псевдоЗМІ входить і найбільший розсадник пропаганди – «Росія-1»

Можливо, Скабеєвій та їй подібним варто почати турбуватися. 

Хакери Anonymous продовжують свою війну проти російського уряду та пропаганди. Тепер їхньою метою стала Всеросійська державна телерадіокомпанія. Її частиною також є і «Росія-1», звідки ллється безперервний потік найдобірнішої маячні та брехні. 

 

За даними хакерів, обсяг даних, які вдалося викрасти, становив 870 ГБ. Весь цей масив інформації, яку рашисти не хотіли б виставляти на загальний огляд, тепер опиниться саме там найближчим часом. Хакери дозволять глянути на них усім охочим. 

Конкретики поки що немає, але скоро її буде більш ніж достатньо. Чекаємо і готуємось до цікавих відкриттів. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.