Головна
Світ
15:17, 27 Жовтня
Информатор UA

Интро

Учасники українського гурту Kalush Orchestra під час туру у США зустрілися з голлівудським актором Арнольдом Шварценеггером. Він запросив їх до себе додому в Лос-Анджелесі. Гурт подарував актору фірмову рожеву панаму. «Це було фантастично зустріти Kalush Orchestra, тріумфаторів Євробачення від України. Ви надихаєте мене», – написав Шварценеггер в Twitter. It was fantastic to meet Kalush Orchestra, the Eurovision champions from Ukraine. You inspire me! pic.twitter.com/vfawhkSPJ9 — Arnold (@Schwarzenegger) October 26, 2022 Лідер гурту Олег Псюк розповів, що Шварценеггер запросив їх у гості, щоб поговорити про війну в Україні. Вони подякували йому за підтримку та наголосили, наскільки важлива вона для українського народу. «Вчора залетіли в гості до Арнольда Шварценеггера. Він запросив нас до себе додому та вийшов зустрічати з великим домашнім ослом. Ви знаєте, Арнольд активно підтримує українців з перших днів війни, за що ми йому дуже вдячні. Віримо, що закордонна підтримка буде тільки посилюватися. Приємно було зустрітись з такою легендою», – написав Псюк в Instagram. Шварценеггер та Олег Псюк Арнольд Шварценеггер Арнольд Алоїс Шварценеггер — американський кіноактор і продюсер, бізнесмен і політик. На початку повномасштабного вторгнення росії записав дев'ятихвилинне відео, в якому спробував достукатися до росіян та окупантів, які воювали на території України. Активно підтримує нашу державу у боротьбі з ворогом. Kalush Orchestra Гурт Kalush Orchestra переміг на Євробаченні-2022 з піснею «Стефанія». Лідер гурту Олег Псюк зі сцени Євробачення закликав світ допомогти захисникам Маріуполя та Азовсталі. Пізніше Псюк пообіцяв продати кубок Євробачення з аукціону, щоб допомогти ЗСУ. Свою обіцянку він виконав.  Так, 29 травня гурт разом із «Фондом Сергія Притули» продав свою нагороду на благодійному аукціоні за 900 тисяч доларів. Отримані гроші пішли на комплекс безпілотників PD–2 для ЗСУ. Кубок викупила компанія Whitebit. Пізніше Kalush Orchestra отримали новий кубок переможця «Євробачення». Нагадаємо, ми писали, які країни візьмуть участь у пісенному конкурсі «Євробачення-2023». Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Гурт Kalush Orchestra побував в гостях у Арнольда Шварценеггера

Читать на русском

Арнольд активно підтримує українців з перших днів війни

Читать на русском
Гурт Kalush Orchestra побував в гостях у Арнольда Шварценеггера

Арнольд активно підтримує українців з перших днів війни

Учасники українського гурту Kalush Orchestra під час туру у США зустрілися з голлівудським актором Арнольдом Шварценеггером. Він запросив їх до себе додому в Лос-Анджелесі. Гурт подарував актору фірмову рожеву панаму.

«Це було фантастично зустріти Kalush Orchestra, тріумфаторів Євробачення від України. Ви надихаєте мене», – написав Шварценеггер в Twitter.

Лідер гурту Олег Псюк розповів, що Шварценеггер запросив їх у гості, щоб поговорити про війну в Україні. Вони подякували йому за підтримку та наголосили, наскільки важлива вона для українського народу.

«Вчора залетіли в гості до Арнольда Шварценеггера. Він запросив нас до себе додому та вийшов зустрічати з великим домашнім ослом. Ви знаєте, Арнольд активно підтримує українців з перших днів війни, за що ми йому дуже вдячні. Віримо, що закордонна підтримка буде тільки посилюватися. Приємно було зустрітись з такою легендою», – написав Псюк в Instagram.

Шварценеггер та Олег Псюк

Арнольд Шварценеггер

Арнольд Алоїс Шварценеггер — американський кіноактор і продюсер, бізнесмен і політик. На початку повномасштабного вторгнення росії записав дев'ятихвилинне відео, в якому спробував достукатися до росіян та окупантів, які воювали на території України. Активно підтримує нашу державу у боротьбі з ворогом.

Kalush Orchestra

Гурт Kalush Orchestra переміг на Євробаченні-2022 з піснею «Стефанія». Лідер гурту Олег Псюк зі сцени Євробачення закликав світ допомогти захисникам Маріуполя та Азовсталі. Пізніше Псюк пообіцяв продати кубок Євробачення з аукціону, щоб допомогти ЗСУ. Свою обіцянку він виконав. 

Так, 29 травня гурт разом із «Фондом Сергія Притули» продав свою нагороду на благодійному аукціоні за 900 тисяч доларів. Отримані гроші пішли на комплекс безпілотників PD–2 для ЗСУ. Кубок викупила компанія Whitebit. Пізніше Kalush Orchestra отримали новий кубок переможця «Євробачення».

Нагадаємо, ми писали, які країни візьмуть участь у пісенному конкурсі «Євробачення-2023».

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.