Головна
Шоу-біз
Музика
21:41, 23 Грудень
Информатор UA

Интро

Британська рок-група Coldplay припинить записувати нову музику до 2025 року. Після цього група лише гастролюватиме. Про це повідомив фронтмен Coldplay Кріс Мартін. Інформатор з посиланням на BBC. "Наш останній правильний запис вийде у 2025 році, і після цього я думаю, що ми тільки гастролюватимемо. І, можливо, ми зробимо щось спільне, але каталог Coldplay, як би, закінчився", - сказав він. Кріс Мартін у своїх інтерв'ю часто жартує із серйозною інтонацією, але про кінець Coldplay як гурту він говорив і раніше наприклад, незадовго до випуску дев'ятого альбому гурту, Music of the Spheres, який швидко піднявся на вершини британських чартів. У жовтні в інтерв'ю журналу NME Мартін сказав, що гурт хоче записати 12 альбомів, це означає, що зараз Coldplay залишається ще три. За його словами, він представляє свою групу як гастрольний колектив. "Так само вчинили Rolling Stones. Буде дуже круто, якщо ми зможемо їздити з гастролями після 70 років, - сказав музикант. Буде чудово, якщо хтось захоче прийти". Зазначимо, Coldplay отримували премію "Греммі" сім разів за альбоми Parachutes, A Rush Of Blood To the Head та Viva La Vida або Death And All His Friends, пісні "Clocks" та "Viva la Vida", виступи з "In My Place" та "Viva la Vida". Нагадаємо, раніше Spotify опублікував рейтинг найпопулярніших виконавців в Україні за 2021 рік. У ньому немає українських артистів. Також раніше Apple Music назвав 100 найпопулярніших хітів в Україні у 2021 році. До рейтингу потрапила лише одна українська пісня. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Слідкуйте за новинами онлайн прямо в месенджері на нашому Telegram-каналі Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .

Гурт Coldplay оголосив, що припинить випускати нову музику

Читать на русском

Випуск нової музики завершиться до 2025 року

Читать на русском
Гурт Coldplay оголосив, що припинить випускати нову музику

Випуск нової музики завершиться до 2025 року

Британська рок-група Coldplay припинить записувати нову музику до 2025 року. Після цього група лише гастролюватиме.

Про це повідомив фронтмен Coldplay Кріс Мартін. Інформатор з посиланням на BBC

"Наш останній правильний запис вийде у 2025 році, і після цього я думаю, що ми тільки гастролюватимемо. І, можливо, ми зробимо щось спільне, але каталог Coldplay, як би, закінчився", - сказав він.

Кріс Мартін у своїх інтерв'ю часто жартує із серйозною інтонацією, але про кінець Coldplay як гурту він говорив і раніше – наприклад, незадовго до випуску дев'ятого альбому гурту, Music of the Spheres, який швидко піднявся на вершини британських чартів.

У жовтні в інтерв'ю журналу NME Мартін сказав, що гурт хоче записати 12 альбомів, це означає, що зараз Coldplay залишається ще три.

За його словами, він представляє свою групу як гастрольний колектив.

"Так само вчинили Rolling Stones. Буде дуже круто, якщо ми зможемо їздити з гастролями після 70 років, - сказав музикант. Буде чудово, якщо хтось захоче прийти".

Зазначимо, Coldplay отримували премію "Греммі" сім разів за альбоми Parachutes, A Rush Of Blood To the Head та Viva La Vida або Death And All His Friends, пісні "Clocks" та "Viva la Vida", виступи з "In My Place" та "Viva la Vida".

Нагадаємо, раніше Spotify опублікував рейтинг найпопулярніших виконавців в Україні за 2021 рік. У ньому немає українських артистів.

Також раніше Apple Music назвав 100 найпопулярніших хітів в Україні у 2021 році. До рейтингу потрапила лише одна українська пісня. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Слідкуйте за новинами онлайн прямо в месенджері на нашому Telegram-каналі  Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.