“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Турне заради дронів та пікапів
Світове турне українського колективу «Бумбокс» завершилося. Гурт дав 16 концертів у п'яти країнах на двох континентах. І – найголовніше – було зібрано солідну суму, за яку буде придбано необхідне для української армії обладнання.
Гурт «Бумбокс» на сторінках своїх соціальних мереж відзвітував, що за час туру колектив зібрав 120 тис. дол., 10 тис. фунтів стерлінгів та 12 тис. євро. За ці гроші будуть придбані пікапи та дрони для аеророзвідки.
Крім концертів, колектив проводив ще й аукціони, де продавалася атрибутика з автографами музикантів: футболки, прапори, худі, гільзи. Було навіть продано картину з автографом Валерія Залужного.
Найбільш розгорнутий звіт про країни, міста, концерти й навіть імена тих, хто купував речі на аукціонах, можна прочитати на Фейсбук-сторінці колективу.
Лідер гурту «Бумбокс» Андрій Хлівнюк від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну вступив до лав тероборони ЗСУ. Спочатку артист захищав Київ від окупантів, а потім відправився воювати на схід України.
Раніше Інформатор повідомляв, що Андрій Хливнюк показав бойове застосування дрона Punisher.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.