Головна
Життя
Мода
14:18, 24 Вересня
Информатор UA

Интро

Французький конгломерат Kering заявив, що відмовляється від використання натурального хутра тварин у всіх своїх виробах. Мовляв, luxury-сегмент може бути екологічно раціональним і відповідальним. Починаючи з осінніх колекцій 2022-го року, в жодному модному будинку холдингу хутра не буде. До холдингу Kering входять такі відомі бренди, як Gucci, Saint Laurent, Bottega Veneta, Balenciaga, Alexander McQueen, Brioni, Boucheron та низка інших, повідомляє Інформатор. Усі вони відмовляться від натурального хутра, заявивши, що готові зробити крок уперед, розширити свої можливості і створювати еко-френдлі вироби. "Світ змінився, як і наші клієнти, тому luxury-сегмент має адаптуватися до цього", - заявив Франсуа-Анрі Піно, голова й головний виконавчий директор Kering. Ще у 2017 році модні будинки переглянули свої стандарти й поступово відмовлялися від матеріалів тваринного походження. Тепер же від виробів із хутра вирішили відмовитися зовсім. Раніше ми повідомляли про те, що в Євросоюзі запропонували заборонити виробництво хутра - подробиці тут. Також розповідали, що Ізраїль заборонив продаж натурального хутра. Ця країна - перша у світі, яка ввела таку заборону. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Gucci, Saint Laurent, Balenciaga та інші модні будинки Kering відмовилися від хутра

Читать на русском

Gucci, Saint Laurent, Balenciaga та інші модні будинки холдингу Kering відмовилися від використання хутра

Читать на русском
Gucci, Saint Laurent, Balenciaga та інші модні будинки Kering відмовилися від хутра

Gucci, Saint Laurent, Balenciaga та інші модні будинки холдингу Kering відмовилися від використання хутра

Французький конгломерат Kering заявив, що відмовляється від використання натурального хутра тварин у всіх своїх виробах. Мовляв, luxury-сегмент може бути екологічно раціональним і відповідальним. Починаючи з осінніх колекцій 2022-го року, в жодному модному будинку холдингу хутра не буде.

До холдингу Kering входять такі відомі бренди, як Gucci, Saint Laurent, Bottega Veneta, Balenciaga, Alexander McQueen, Brioni, Boucheron та низка інших, — повідомляє Інформатор. Усі вони відмовляться від натурального хутра, заявивши, що готові зробити крок уперед, розширити свої можливості і створювати еко-френдлі вироби.

"Світ змінився, як і наші клієнти, тому luxury-сегмент має адаптуватися до цього", - заявив Франсуа-Анрі Піно, голова й головний виконавчий директор Kering.

Ще у 2017 році модні будинки переглянули свої стандарти й поступово відмовлялися від матеріалів тваринного походження. Тепер же від виробів із хутра вирішили відмовитися зовсім.

Раніше ми повідомляли про те, що в Євросоюзі запропонували заборонити виробництво хутра - подробиці тут.

Також розповідали, що Ізраїль заборонив продаж натурального хутра. Ця країна - перша у світі, яка ввела таку заборону.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.