«За нинішніх обставин говорити про припинення вогню просто нереалістично»
Мої «Дві сестри» це лише одна з життєвих історій, яких сотні. Але, мабуть, у кожної жінки таких історій є - не перерахувати.
У країні оголошено перший рівень небезпеки
В Україні 26 червня очікується погіршення погоди. У деяких областях будуть сильні зливи, а також град та шквали.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресцентр Державної служби з надзвичайних ситуацій.
«За даними Укргідрометцентру, днем 26 червня в західних, північних і південних областях грози, в окремих районах град та шквали 15–20 м/с. Також днем 26 червня в західних, а 27 червня в північних, центральних і південних областях місцями очікуються сильні зливи (I рівень небезпеки, жовтий)», — йдеться в повідомленні.
Нагадаємо, 25 червня Львів накрила буря і шквальна злива. Наслідки негоди ліквідовують 53 аварійні бригади, 25 машин і 80 рятувальників.
Також Інформатор писав, що в Житомирі після дощу затопило вулиці, люди пересуваються на надувних матрацах і гідроскутерах.
Крім того, в Україні через негоду знеструмлено понад 800 населених пунктів.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.