"З вовками жити - по-вовчому вити. Це сувора реальність сучасного [Європейського] Союзу»
«Ватра» — пісня, яка почалась із пластового табору у 2018. Я тоді дуже хотіла потрапити на «Говерлю» — це була моя найбльша мрія! На ватрі ми грали у гру «горю — не чути», і коли я сказала: «горю за кимось ....» — ніхто не вибіг. Було ніяково, але тепер у нас є пісня!
Найскладніше із світлом на Одещині
У неділю, 28 січня, світло у Києві, Київській та Дніпропетровській областях відключатимуть за графіком. При цьому ситуація з електроенергією в Одеській області залишається складною.
Про це повідомляє ДТЕК у Telegram. За даними компанії, завтра обмеження споживання встановлять на таких рівнях:
"Такі ліміти дозволяють використовувати графіки стабілізаційних відключень у Києві, Київській та Дніпропетровській областях", - сказано у повідомленні ДТЕК.
При цьому в Одеській області тривають екстрені відключення світла через руйнування внаслідок російської атаки.
26-го січня росія здійснила черговий масований ракетний обстріл України. За наявними даними, з 55 випущених ворогом ракет нашим захисникам вдалося збити 47. На жаль, зафіксовано декілька влучань в різних областях, які призвели до аварійних відключень та руйнувань.
У Києві через падіння збитої ракети на нежитлову будівлю загинув чоловік. Ще двоє отримали поранення. Постраждалим надається вся необхідна допомога в лікарні.
Нагадаємо, що Залужний розповів, скільки ракет використали окупанти 26 січня.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.