Говорили про стан армії рф та БПЛА: Зеленський провів першу Ставку після повернення в Україну

Читать на русском

Велику доповідь підготував керівник Служби зовнішньої розвідки Литвиненко, Буданов розповів про плани окупантів

Читать на русском
Ставка головнокомандувача, Зеленський
Ставка відбулася вперше за 11 днів

Велику доповідь підготував керівник Служби зовнішньої розвідки Литвиненко, Буданов розповів про плани окупантів

Президент Володимир Зеленський вперше після повернення з тривалого турне провів Ставку головнокомандувача. Голова держави заслухав доповіді, зокрема, від головокма ЗСУ Валерія Залужного, керівника ГУР Кирила Буданова та міністра промисловості Олександра Камишіна.

Темами доповідей були ситуація на фронті, перебіг наступу Сил оборони, нарощування виробництва БПЛА тощо. На нараді 26 вересня також обговорювали стан справ в армії рф, повідомив Зеленський.

"Детальні доповіді. Головком Залужний, керівник ГУР МО Буданов - про оперативну ситуацію на фронті, плани противника. Командувачі ОСУВ Сирський і Тарнавський - про перебіг конкретних наступальних та оборонних операцій на своїх ділянках. Забезпечення фронту всім необхідним - міністр Умєров", - розповів голова держави.

Президент заслухав велику доповідь міністра Камишіна щодо заходів, яких вживає Мінстратегпром для нарощування власного виробництва озброєння, особливо безпілотників. Окрім цього велику доповідь підготував і голова Служби зовнішньої розвідки Олександр Литвиненко. Він розповів про "поточний стан справ у російській армії та перспективи розвитку російського ВПК".

Зеленський заслухав Кабмін та силовиків

Напередодні, 25 вересня, президент заслухав доповіді від очільників відомчих структур МВС, Міноборони та Уряду. Головними темами були обстріли Одеси, підготовка до зими та поставки військової допомоги від союзників. Зокрема, отримання першої партії танків "Абрамс".

Останню Ставку головнокомандувача Зеленський проводив 15 вересня. На ній разом з главкомом Валерієм Залужним та очільником ГУР Кирилом Будановим обговорювали ситуацію на фронті, звільнення територій та виробництво зброї.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.