У світі, де існує чорне, завжди знайдеться біле. На кожного антагоніста знайдеться протагоніст, герой, який його переможе. Кожне зло буде покаране, це тільки питання часу. Світ справедливіший, ніж вам здається. Головне – не забувати і вірити в це, — коментують DETACH.
Скоро відбудеться черговий саміт Україна-ЄС
Україна готує деякі історичні рішення для участі у житті об'єднаної Європи. Зокрема, скоро відбудеться черговий саміт Україна-ЄС
Про це заявив президент України Володимир Зеленський у вечірньому зверненні, передає Інформатор.
"Готуємось до чергового саміту Україна-ЄС, а також до інституційного посилення нашої держави на шляху у Європейський Союз. Незабаром можуть бути вагомі новини з цього приводу. Готуємо деякі історичні рішення для нашої участі у житті об'єднаної Європи", - сказав він.
Зеленський також розповів про ситуацію на фронті. Він підкреслив, що російський терор має програти.
"Представники нашої держави жодного дня не припиняли роботу, щоб отримати ефективну ППО. І ми маємо певні домовленості щодо цього, є певні успіхи, які дозволяють знищувати частину ракет, однак потрібна зовсім інша швидкість і масштаб захисту. Російський терор має програти. І це буде нашою спільною перемогою – українського й американського народів", - сказав він.
Також ми писали, що Збройні сили України відбили низку штурмів російських окупантів на багатьох напрямках. Рашисти намагаються захопити Бахмут та територію Вуглегірської ТЕС.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.