Готуй віз взимку: стало відомо, як виглядатиме сцена «Євробачення»-2023

Читать на русском

«Євробачення» набуває реальних рис

Читать на русском
Готуй віз взимку: стало відомо, як виглядатиме сцена «Євробачення»-2023
Космічна музика на космічній сцені

«Євробачення» набуває реальних рис

Телекомпанія BBC, національний мовник країни, яка приймає «Євробачення-2023», представила дивовижну сцену, на якій у Ліверпулі у травні цього року виступлять 37 артистів. За словами організаторів конкурсу, Хуліо Хімеде, художник-постановник «Ліверпуля-2023», побудував свою сценографію на засадах «єдності, святкування та спільності». Сцена вийшла космічною та дуже стильною.

Сайту Eurovision.tv Хуліо Хімеде розповів:

«Архітектура черпає натхнення з широких обіймів, які ми розкриваємо Україні, артистам шоу та гостям з усього світу. Я зосередився на культурних аспектах та подібності між Україною, Великобританією і, зокрема, Ліверпулем. Від музики, танцю та мистецтва до архітектури та поезії».

Сцена має святковий вигляд

У Хуліо за плечима багаторічний досвід роботи на великих заходах, таких як «Ґреммі» та MTV EMA. Тому підхід до оформлення сцени у художника-постановника не є просто утилітарним.

«Наш обов'язок як дизайнерів – покращувати виступи за допомогою привабливого візуального ландшафту, враховуючи при цьому серце та душу конкурсу пісні «Євробачення».

Хуліо Хімеде

Рахунок, будь ласка!

«Євробачення» – це досить значні витрати. Кому доведеться витратитися цього року?

Витрати мають кілька напрямів. Міська та регіональна рада Ліверпуля виділить 4 млн фунтів стерлінгів. Більшість цих грошей буде витрачено на тематичний парк. Парк буде обладнаний величезними екранами, на яких транслюватимуться всі шоу заходу, включаючи генеральні репетиції.

Уряд Великобританії теж виділить якусь суму (поки невідомо яку саме). Основна частина бюджету коливається в межах 8-17 млн фунтів стерлінгів. Ці витрати візьме на себе компанія BBC. Країни-учасниці конкурсу заплатять внески через свої радіомовні корпорації.

Раніше Інформатор писав, що були представлені слоган та логотип «Євробачення»-2023.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.