Гороскоп на сьогодні, 31 січня, для всіх знаків Зодіаку: не бійтеся наполягати на своєму

Читать на русском

Відповідно до прогнозів астрологів, справи, розпочаті у вівторок, потрібно у той же день довести до кінця. Як варіант, можна просто нічого не робити і сидіти вдома

Читать на русском
Гороскоп на сьогодні, 31 січня, для всіх знаків Зодіаку: не бійтеся наполягати на своєму
Гарний день для поїздок та роботи в команді, - так астрологи характеризують цей вівторок.

Відповідно до прогнозів астрологів, справи, розпочаті у вівторок, потрібно у той же день довести до кінця. Як варіант, можна просто нічого не робити і сидіти вдома

Астрологи, складаючи гороскоп на вівторок, 31 січня, стверджують, що день буде дуже насичений енергією. Тому успіху досягне той, хто в унісон космічним впливам є активним, діяльним, готовим сперечатися до упаду, відстоюючи свої ідеї та задуми. Проблема лише в тому, що не в кожного достатньо сил, щоб іти напролом. І якщо ви почуваєтеся неготовим, краще не плануйте сьогодні нічого важливого.

День добрий не тільки, щоб битися в ім'я великої мети, але й для дому, сімейних справ, турботи про близьких. Якщо обставини дозволяють, візьміть відгул, йдіть раніше з роботи, займіться хобі або домашніми клопотами. Але майте на увазі, що якщо ви в ситуації, коли відгулу вам ніхто не дасть, і справи не відпускають, значить, сьогоднішній день для вас є як виклик. Потрібно будь-що впоратися з поточною проблемою, інакше вона переросте в хронічну.

Астрологи попереджають про підвищену ймовірність конфліктів цього дня. Все через планету Марс, яка вже другу добу впливає особливо сильно. Щоправда, у вівторок її вплив набагато гармонійніший, ніж він був днем раніше. Тож сьогодні наполягати на своєму, доводити, не переходячи рамки пристойності, – це тактика, яка цілком може дати добрий результат.

День вдалий для поїздок, командної роботи, занять спортом, навчання та освіти. Якщо нещодавно захворіли, сьогодні відчуєте себе краще.

Астрологи також склали прогноз для кожного знаку на 31 січня. Ось що нам обіцяють зірки у вівторок.


Гороскоп для знаку Овен на 31 січня

Овен (21 березня – 19 квітня), можете дізнатися про щось важливе, хвилююче. День пов'язаний із збільшенням інтелектуальної активності, тому ви зможете чітко оцінювати ситуацію, в якій опинилися та приймати правильні рішення. Має бути спілкування з цікавими людьми. Але не будьте довірливими.


Гороскоп для знаку Телець на 31 січня

Телець (21 квітня - 20 травня), відчуєте приплив фізичних сил. Буде важко всидіти на місці, а ось для походу до спортзалу – саме час. Імовірні покупки та витрати на кохану людину.


Гороскоп для знаку Близнюки на 31 січня

Близнюки (21 травня – 20 червня), ви, як і раніше, на підйомі. У вас гарний настрій, і все у вас виходить легше, ніж зазвичай. Але не надто вихваляйтеся – до чого вам чужа заздрість?


Гороскоп для знаку Рак на 31 січня

Рак (21 червня – 22 липня), можете відчувати занепокоєння. Вам потрібно зібратися, щоб ухвалити важливе рішення. Ймовірно, ви точно не знаєте, як найкраще вчинити. Але вихід знайдеться. Тому ближче до вечора ваш настрій значно покращає.


Гороскоп для знаку Лев на 31 січня

Лев (23 липня – 22 серпня), не варто довіряти чуткам. І взагалі, симпатичні вам люди кажуть зовсім не те, що думають насправді. Розмірковуйте про мотиви тих, хто дає вам поради – чи всі вони є щирими. Не всім обіцянкам у вівторок варто вірити.


Гороскоп для знаку Діва на 31 січня

Діва (23 серпня – 22 вересня), ви ґрунтовно попрацювали – і досягли хороших результатів. Вас можуть хвалити чи ставити за приклад. Відчуєте приплив сил та гарного настрою.


Гороскоп для знаку Терези на 31 січня

Терези (23 вересня – 22 жовтня), ви сьогодні точно знатимете, як протікатиме і як скінчиться цей тиждень. Ймовірно, ви склали план дій, яким потрібно рухатися, щоб досягти успіху і здійснити свої бажання. Не відхиляйтесь від цього плану. У вас все буде гаразд.


Гороскоп для знаку Скорпіон на 31 січня

Скорпіон (23 жовтня - 21 листопада), спробуйте знову - якщо вперше не вийшло. Настав час діяти, навіть якщо ви не відчуваєте впевненості. Не чекайте на швидкі результати, але й зволікати не варто. Обставини навколо вас проясняються. Дізнаєтесь сьогодні щось важливе для себе.


Гороскоп для знаку Стрілець на 31 січня

Стрілець (22 листопада - 22 грудня), сьогодні здійсніть альтруїстичний, великодушний вчинок. Зробите щось хороше, не очікуючи собі ніякої вигоди. Все, що все зробите, буде гідно оцінено – хоч і не відразу. Стосовно вас вчинять так само, як чинили ви.


Гороскоп для знаку Козеріг на 31 січня

Козеріг (23 грудня – 20 січня), боротиметеся сьогодні зі своєю лінню та неуважністю. Намагатиметеся розібратися з дрібними справами, які відволікають вас від головної мети. У вас все вийде. Але заощаджуйте сили і стежте за своїм самопочуттям. Можуть долати дрібні хвороби.


Гороскоп для знаку Водолій на 31 січня

Водолій (21 січня – 19 лютого), на вас чекає обмін думками, можливо навіть в різкій манері. Ймовірно, ви займалися якоюсь важливою справою, а всі інші відклали – а тепер ці відкладені справи нагадують про себе. Вам потрібна ґрунтовність. Не кидайте те, що вам не здається цікавим.


Гороскоп для знаку Риби на 31 січня

Риби (20 лютого - 20 березня), вам треба зробити паузу. Можливо, ви відчуваєте, що втомилися, а особливих результатів не досягли. Настав час змінити тактику – і зараз саме час це зробити. І не сумуйте. Скоро обставини зміняться, і ваші справи підуть набагато швидше і простіше.

Раніше астрологи повідомляли, яким знакам пощастить наприкінці січня, після того, як Меркурій змінить напрямок свого руху – з ретроградного на прямий.

Читайте також, як вплине на людину та країну завершення періоду ретроградного Марсу. Цю подію астрологи також спостерігали у січні.